| σяιgιηal a întrebat:

Buna TPU ajutati-ma va rog frumos cu sfaturile voastre
e normal,adica ar fi bine ca o fata sasi imparta sentimentele fata de baiatul pe care il place chiar daca nu-s impreuna, eu simpatizez mult un baiat, noi inainte am mai vorbit mi-a propus inatlnire de vreo 10 ori ca des ne certam apoi ne imacam,niam si sarutat chiar, si acum eara ne-am certat da simt senzatia ca nu vreau sal mai pierd ca el este baiatul si tin foarte mult la el el mereu ma priveste foarte lung chiar daca esim uneva cu prietenii si este si ele si mereu se uita unde sunt eu, dar nu zice nimic nici salut de ce?
si e bine sa-i zic ca am nevoie de el cum va reactiona chiar si voi baieti cum veti reactionata daca o fata va sice ca va place?

2 răspunsuri:
| LineGuide a răspuns:

De obicei reactia e pozitiva, baietii fiind mereu impresionati de atractia unei alte persoane. Baiatul asta merita o sansa, tinand cont ca nu iti va fi doar iubit, ci si cel mai bun prieten, si ca poti sa-i spui tot ceea ce ai pe suflet. De obicei cel mai mult tin relatiile in care ambii membrii isi pot spune in fata ceea ce vor, si isi pot da sfaturi unul altuia pentru ca se cunosc foarte bine.
Mult noroc!

| BlueViP a răspuns:

Merita sa incerci.