| timioros a întrebat:

O fata de la scoala mereu vine pe la banca mea dar nu se uita la mine, cand raspunnd se intoarce si imi zambeste.cred ca ma place.ma place? dau funda.
cum sa aflu daca ma place?happy

4 răspunsuri:
| clauss a răspuns:

Exista probabilitatea asta, tu ce simti?, noi putem da cu ghicitul, dar eu sincer cred ca da

| An0nim_1112 a răspuns:

Uita-te la ea in ochii si daca are o anumita sclipire(ii se dilata pupila)cand se uita la tine fi sigur ca te place. Daca nu iti dai seama doar intreab-o

| RememberMe a răspuns:

Pai incearca sa comunici cu ea mai mult, si daca zambeste mai mereu si te ia in brate s-au te priveste lung, te place, poti face pasul urmator, sal

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te place. uitete in ochii ei sincer.sau intreab-o!