| k1lldust a întrebat:

Salut TPU
Am inceput liceul acum cateva zile e ok deocamdata
In prima zi eram la careu cu clasa mea si asteptam sa ne zica in ce clasa o sa mergem. Inainte sa inceapa directoarea sa vorbeasca vine o fata la mine si ma intreaba daca stiu unde este careul clasei a 9a Feu fiind a 9a E i-am zis ca langa noi s-a dus la ea careu ma uitam din cand in cand la ea si zambeam se uita si ea la mine si zambea..cred ca ne-am uitat una la cealalta in acelasi timp de vreo 4-5 ori de atunci imi place de ea ma gandesc la ea
Si ma intreb
Oare ea ma place? Ce pot sa fac ca sa aflu? Am uitat sa spun ca sunt fata laughing) sunt bisex
Va rog mult sa ma ajutati

Răspuns Câştigător
| MrsVamp a răspuns:

Mai intai afla detalii despre ea si in principal daca si ea are aceeasi orientare.

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu cred, ti-a zambit din politete pentru ca i-ai zambit si tu.

| k1lldust explică:

Va multumesc pentru sfaturi.Am aflat ca are prieten.
Mno asta e