| croissant a întrebat:

Aseara am iesit in club cu un baiat. Mi s-a parut ciudat ca nu mi-a dat un mesaj sa ma intrebe daca am ajuns cu bine acasa... Si nici astazi nu mi-a scris neata sa ii scriu eu?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Ceva nu a iesit cum trebuie si te evita.
Posibil chiar sa nu te mai caute deloc.
Da-i pace, daca te place si te vrea, lasa-l sa te caute!

37 răspunsuri:
| SandraEve a răspuns (pentru OrdanKarris):

Inteleg...fiecare cu idealul sau de femeie, viata, "relatie".

| Andreeush a răspuns:

Nu cred că îl interesează să vorbească cu tine.

| croissant explică:

Am dat un reply ca m-a cautat

| GouDidodino a răspuns:

Da scrie tu

| Adry05 a răspuns:

Care-i faza cu el? L-ai cunoscut in club sau va stiati dinainte si v-ati dus impreuna? Daca e prima varianta e dovada ca afost doar o chestie de-o seara si nu e interesat sa mai interactioneze cu tine

| Iuliaiuliaiuliaiuliaiuliaiulia a răspuns (pentru OrdanKarris):

laughing))))) daca un barbat are ca scop doar atractia sexuala si sa fie chemat acasa la fata pentru a face sex, ala nu se mai numeste barbat. Ala e un individ care nu a trecut de toate stadiile evolutiei, ramanand doar la stadiul de instincte primare. Jalnic!

| OrdanKarris a răspuns (pentru Iuliaiuliaiuliaiuliaiuliaiulia):

De unde si pana unde ai ajuns tu la concluzia ca tu ca femeie poti stii ce-i ala barbat mai bine decat mine care sunt barbat? Daca instinctele mele primare sunt doar un stadiu pentru tine, asta se traduce ca esti o frigida, probabil si o materialista care e obisnuita sa ceara cat mai mult si sa ofere extrem de putin spre deloc. Cand ma iei cu "instinctele primare" si ce problema ai tu cu ele, deja imi spune tot ce e de spus despre tine, si anume ca nu-ti prea place sexul, sau faci sex pe foarte foarte foarte multi bani, sexul e praf si e facut la scarba. Eu nu am nevoie sa "evoluez" la stadiul de eunuc si portofel ambulant. Aia nu e evolutie. Se vede ca ti-au murit toti admiratorii si acum astepti cineva sa plateasca banu gros pentru niste sex amarat si ala prestat prost. Probabil te apropii sau esti deja la varsta unde simti pe pielea ta ca nu mai poti atrage ce atrageai odata, sau poate ai regretat ca erai mult prea usoara inainte si acum o arzi pe moralista si maica sfanta reinnascuta. laughing NU esti obligata sa iti pierzi vremea cu unul ca mine si cu instinctele mele primare. Eu clar nu am sa-mi pierd o secunda cu o frigida ca tine si chiar nu ma intereseaza ca, cauti tu barbati "evoluati" sau mai bine zis castrati sau impotenti care nu cer sex niciodata. laughing Si am rugamintea sa nu-mi comentezi placerile si poftele mele de barbat. Nu suntem impreuna, nu impartim nimic, nu ai dreptul sa-mi ceri socoteala care-mi sunt placerile si poftele in viata sau ca ma concentrez pe ele, si nu pe tine rolling on the floor