| MeMonaIoana a întrebat:

Aseara am visat ca eram gen faimoasa si cunosteam multe vedete printre care si frati jonas :~(da stiu...) pentru care nu am am admiratie sau nimic altceva. faza e ca printre multe alte chesti care sau intamplat nick era intragostit de minte si m-a sarutat. As fi vrut sa dorm incontinuare pentru ca a fost cel mai dragut si romantic sarut din tot deauna; dar dupa putin m-am trezitcrying. vreau sa stiu si eu ce inseamna daca visezi sarut sau toata faza asta care am visat-o eu. FUNDA :X

Răspuns Câştigător
| FunnyMoment a răspuns:

Buna!big grin.Tot ce iti zic acum este din cunostintele mele, nu e citit de pe net.
Faptul ca ai visa ca esti faimoasa si ca, cunosti multa lume sugereaza faptul ca in viata de zi cu zi nu prea mai comunici cu oamenii sau esti mai timida de felul tau.
Ideea ca o persoana faimoasa s-ar indragosti de tine sugereaza monotonia din viata de cuplu, adica simti nevoia de ceva nou.
Sarutul a fost atat de frumos tocmai din cauza ca nu s-ar putea intampla niciodata.
De obicei visam ceea ce nu putem avea in viata de zi cu zi. Sper ca ti-am fost de ajutor.big grinFunda?batting eyelashes

FunnyMoment

1 răspuns:
| R_8074 a răspuns:

Inseamna ca esti trilu lilulaughing) ce dracul sa in semne.a fost doar un vis