| MeMonaIoana a întrebat:

Aseara am visat ca eram gen faimoasa si cunosteam multe vedete printre care si frati jonas :~(da stiu...) pentru care nu am am admiratie sau nimic altceva. faza e ca printre multe alte chesti care sau intamplat nick era intragostit de minte si m-a sarutat. As fi vrut sa dorm incontinuare pentru ca a fost cel mai dragut si romantic sarut din tot deauna; dar dupa putin m-am trezit. vreau sa stiu si eu ce inseamna daca visezi sarut sau toata faza asta care am visat-o eu. FUNDA :X

Răspuns Câştigător
| Frankenstein a răspuns:

Hello. Uite, lamureste-te: http://www.portal-info.ro/dictionar-de-vise/semnificatie-sarut-5069.html. Fundita:D?

8 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Inseamna ca nu o sa se intample niciodata si ca nu ai gusturi muzicale...

| noktambul a răspuns:

Din "Cartea de vise" : Ca te saruta Nick, de vei visa, / Bube la gura vei avea laughing

| partygirlcool a răspuns:

Daca visati ca sunteti sarutat va este foarte dor de cineva foarte drag, o persoana indepartata care va impartaseste sentimentul, nu va trebui sa asteptati mult si acea persoana va aparea din nou in viata dumneavoastra, in schimba daca visati ca sarutati este semn de mare necaz, un necaz mare se va abate asupra dumneavoastra si a familiei dumneavoastra.

| Spanc a răspuns:

raised eyebrows U must be kidding!raised eyebrows

| MeMonaIoana explică:

Am spus dar cred ca nu m-am facut inteleasa mie nu imi plac fratii jonas! nu ascult si nici nu ma uit la ei

| misteryo2 a răspuns:

Eu iti zic ca osati gasesti perechea cam in 3sapmtamani ca asta ar insemna dar na toti credeti ce vreti

| DildăuPaispe a răspuns:

Visele sunt de multe ori reproducerea intamplarilor din ziua respectiva. Dar visele pot si prezice intamplari viitoare. Cred ca in curand un baiat te va saruta si cand vei fi mare vei avea succes in ale faimei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna ca te uiti prea mult la fratii jonas incat ii visezi si noaptea asa cred...pls funda