| anonim_4396 a întrebat:

Dau funda! Yo am visat aseara ca m-am sarutat cu un baiat...si cand m-am trezit am realizat ca sunt indragostita dar nu stiu de cine... worried
Va rog s ma ajutati!

Răspuns Câştigător
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Se întâmplă oricui, stai liniştită. Visele sunt doar o proiecţie al subconştientului şi nu au nicio reală legătură cu realitatea, deci nu îţi bate prea tare capul cu asta. Din punctul meu de vedere, sentimentul care îţi spune că eşti îndrăgostită de cineva se datorează lucrurilor întâmplate în visul tău, nimic mai mult. O să îţi treacă în curând.
Şi eu am păţit la fel acum vreun an, când visam (fără exagerare) săptămâni la rând că întâlneam persoana perfectă şi că stăteam cu ea, participând la tot felul de întâmplări ciudate. Întreaga chestie mi-a dat mult de gândit, însă după ce au încetat visele, mi-a trecut şi acea curiozitate stranie.

2 răspunsuri:
| Diux96 a răspuns:

Stai linistita
in doua-trei zile o sa iti treaca

| AlexJX90 a răspuns:

Poate de un baiat apropiat pe care il cunosti sau de vreunul de pe la scoala vezi care ti se pare mai "suspect"