| angelinthedark a întrebat:

Aseara eram pe punctul de a face sex cu iubi meu, ne-am excitat amandoi ff tare, eram amandoi in chiloti... el a vrut sa mergem mai departe dar eu nu am mai vrut si l-am impins, faza e ca de multe ori patim asta si ma gandesc ca oare nu se va satura de faza asta, adica mereu il excit, il sarut, il mangai, il las si pe el sa imi faca la fel, apoi il imping de pe mine si imi spune ca il doare capul si ca ii fac mai mult rau, eu una cred ca asta e doar asa ca sa o fac cu el, eu oricum i-am spus c anul vreau si a zis ca o facem cand vreau, doar ca ma enerveaza ca imi zice in fiecare zi, ma tot intreaba, eu mereu ii spun ca nu si atunci dupa ce ii spun ca nu, nu se supara, isi vede de treaba, a zis ca doar ma intreaba daca nu vreau nu e nicio problema, si dupa ce il resping tot el vine ma ia in brate si imi zice ca sa nu ma supar pe el ca nu ii palce sa fiu suparata, voi ce credti, cum ar trebui sa ma port cu el, oare ma iubeste?

Răspuns Câştigător
| mihaa a răspuns:

Intr-oo zii nu crezii ca se va satura de figurile talee? ai lansat 3 intrebarii, ok ti-am raspuns la toate 3 sincer putin ma inervat atitudinea ta, fata de el, din ce imi zici tu e clar tipul te iubeste si daca te doreste e ceva normal, suntem oamenii, avem simturii, ce mai asteptii? vrei sa plece la alta? atunci vei suferii si pentru ce? pentru un moft dea tau? ba vrei, ba nu vrei? e clar de iubit te iubeste dar nu uita ca toate au o limita, la un moment dat se va plictisi de tinbe si va cauta alta fata, ai grija cu atitudinea ta, te-am pupat miha( scuze daca am fost putin mai dura in vorbe dar poate meritii un dus rece de la mine decat sa iti dea iubitul tau adica atuncii cand iti vei da seama ce gafa ai facut sa fie prea tarziu si el sa caute alta fata)

14 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu ii faci nici un rau cu adevarat, e doar frustrare si orgoliu ranit. Nu cred totusi ca faci bine, nu are rost sa-l atati si apoi sa-l refuzi. Adica este un gest urat din partea ta si probabil ca in timp va va distruge relatia. Daca nu esti pregatita pentru sex, nu te apropia asa de mult de sex. Limitati-va la saruturi, mangaieri timide, etc. Vorbiti, plimbati-va, gasiti alte chestii pe care sa le faceti impreuna.

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Eu zic ca e si vina ta. Daca nu vrei sa mergi mai departe acum, de ce mai ajungeti chiar in faza de a face sex?! Asuma-ti vina! Eu il inteleg... faptul ca tu i te pui pe tava apoi te razgandesti e foarte frustrant! Gandeste-te si tu! Pune-te in locul lui!

| SufletDeCopil a răspuns:

Da, cred ca te iubeste. Dar ar trebui sa nu mai fie asa de insistent. Ii vei spune tu cand vei fi pregatita si asta trebuie sa inteleaga si el si sa-ti respecte dorinta happy

| dydy22 a răspuns:

De iubit nu stiu daca te iubeste depinde de cat timp sunteti impreuna, nu iubesti asa repede o fata doar atunci cand el vrea sa isi atinga scopul daca intelegi. acum sincer iti spun ca baiat daca si tu ai raspuns la atingerile lui dc in mai intarati si nu il respingi din prima cand vrea sa ajunga sa faceti sex, sigur se duce la alta daca il mai ti asa mult.

| Deea a răspuns:

Nu inteleg un lucru...De ce il exciti daca nu vrei sa faci sex cu el?

| lavyBandB a răspuns:

Mai eu cred ca tine la tine dar e nerabdator sa faca sex cu tine.Singurul lucru pe care nu pot sa-l inteleg este de ce tot insista daca i-ai zis ca nu esti pregatita...

| myrazvy a răspuns:

Da te iubeste, marea problema esti tu.

| radu75 a răspuns:

Varsta? De cat timp sunte ti? Ne lasi pe noi sa ghicim?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te iubeste mai mult decat crezi. Si cand iti spune ca mai mult ii faci rau, are dreptate.Nu vezi ce ii faci? Il ademenesti, il lasi sa te atinga atat si tot tu il impingi brusc d pe tine. Tu nu ai idee cat de dureros este pentru un tip sa fie excitat prea tare si sa nu ajunga mai departe... Faptul ca se abtine e un gest suprem de afectiune fata de tine si ar trebui sa apreciezi.
Gandeste-te in felul urmator, a-l excita asa tare este asemanator situatiei in care tu faci baie, te speli pe par, te samponezi, te freci cu sapun si dup-aia se intrerupe apa si ramai neclatita. Nu-i asa ca nu ar fi prea placut?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da da dai bate mergi pana la capat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum am raspuns la cealalta intrebare, eu zic ca sigur te iubeste. doar ca acum imi dau seama ca tu ai o parte de vina: ca il exciti, apoi te razgandesti. sigur nu ii vine usor nici lui. adica eu stiu ca baietii, daca sunt ff excitati, dar trebuie sa se abtina (in cazul tau, e obligat sa se abtina, pentru ca il respingitongue), le apar dureri in... diferite parti ale corpuluitongue. asta e valabil si la fete thinking asa ca ori nu te mai joci cu hormonii lui, ori ii oferi ceea ce isi doreste pana la capat (numai daca si tu esti sigura ca vrei acel lucru). dar repet, in opinia mea te iubeste, l-ai descis ca fiind un baiat fff respectuos, ceea ce rar intalnesti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sari direc tla pl lui si gata

| 私は日本が大好き a răspuns:

De ce il mai exciti daca nu faceti sex?

| 私は日本が大好き a răspuns:

Normal ca te iubeste