| andrei_2851 a întrebat:

Multumesc pentru raspunsuri! Faza ii ca eu stateam pe fotoliu si prietena mea s-a pus in brate la mine, cu picioarele desfacute (deci statea cu vaginul ei pe penisul meu, amandoi fiind imbracati ), eram excitati amandoi si eu o apasam cu penisul meu care era tare deoarece eram excitat. Dupa ce am plecat eu de la ea, ea a mers la baie si a vazut ca avea pe chiloti putin sange (nu stiu din ce cauza ) oare sa o fi dezvirginat? se poate asa prin pantaloni? Ea n-a simtit nimic, nici-o durere!

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

E posibil ca himenul sa se fi tupt, chiar prin haine. gandeste-te ca ai o napolitana in mana si apesi pe ea. Ce zici, se poate rupe atata timp cat este inca ambalata? Eu cred ca da.

| Floreenofficial a răspuns:

Exclus! fara sa imi bat joc de tine probabil ca s-a izbit de piciorul tau sau chiar de penis... dar nu ai penetrat-o!winking

| Hmmmm a răspuns:

Nu! poate sa stea linistita pentru ca nu ai dezvirginat-o.
de ce nu va informati? da repede un click pe google si cauta niste informatii despre asta.

| clauss a răspuns:

Era pe rosu frate, stai linistit nu s a intamplat nimic

| Duhovnicul a răspuns:

Nu te mai dispera, nu ai cum sa o dezvirginezi prin dry-hump.

| Maddu a răspuns:

Nu nu ai cum sa o dezvirginezi.prin haine numai daca o pentrezi acolo la ea in vaginwinkingStay linistyt

| c0pilutza a răspuns:

Esti sigur ca avea sange? Eu una nu's! laughing

Răspuns utilizator avertizat