| simulare a întrebat:

Aseara fosta mea iubita m-a bagat in seama pe Facebook si am ajuns la subiectul despre SEX, aducea apropouri sa vin pe la ea sau sa vina ea la mine si nu stiu ce sa zic... Ce sfat mi-ati da?

7 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Pai de ce ai nevoie de sfatul unei terte persoane? Vrei sau nu vrei sa faci sex cu ea? ...asta-i tot ce trebuie sa lamuresti.

| darrio2007 a răspuns:

Nu are cu cine sa faca sex si te-a gasit pe tine de fraier. Du-te. Abia ti-o mai bagi si tu la inmuiat.

| badgirl6869 a răspuns:

Zi ca da laughing

| Lioana a răspuns:

Daca vrei sa mai fii cu ea, du-te! Daca nu, stai acasa si nu o amagi pe saraca fata ca ar mai avea sanse cu tine.

| Acras a răspuns:

Du-te la ea ca e mai bine. Teritoriul ei deci se simte in siguranta asa ca ii poti face ce vrei tu ca accepta si apoi cand esti gata te duci acasa si dormi linistit in patul tau...fii baiat destept nu o lasa sa scape ca apoi o freaca altul

| SuntTrisSta a răspuns:

Fa-i un bine )))

| bubudulce33 a răspuns:

Mai bine stai acasa, fata vrea doar sa profite de tine