| anonim_4396 a întrebat:

Mai acum ceva timp,o fata s-a indragostit de mine,asa ca i-am dat o sansa,toate au fost bune pana ce a aflat de fosta mea "iubita",nu stiu sigur daca era,si acum e geloasa,nici nu m-a bagat in seama,ea spunea inainte ca ma iubeste, oare sa se fi schimbat? tin sa mentionez ca nu mai e nimic intre mine si fosta, dar ea nu intelege asta

Răspuns Câştigător
| Yumme a răspuns:

Cred că actuala ta prietenă e gelosă. Poate are nevoie de mai multă atenție din parte ta. Știi se zice că gelozia e o dovada de iubire, dar nu se știe niciodată. Poate vrea să te tachineze să vadă cum reacționezi sau poate în cel mai rau caz nu mai simte minc pentru tine și caută un pretext ca să vă desparțiți!
Îți urez baftă în continuare și sper ca asta să fie o chestie de moment happy Succes!

4 răspunsuri:
| Dul a răspuns:

S-a intamplat ceva cu fosta asa de special in cat ca ea sa fie chiar atat de geloasa? Ai iubit-o foarte mult si i-ai spus actualei asta? Daca asa ai facut e normal sa fie geloasa si suparata. Daca nu este ea o fire mai geloasa dar asta sa stii ca este fff rau. unei fete sau unui baiat ii trebuie libertate si nu prea multa gelozie ca ceva sa mearga!

| unul1 a răspuns:

Poate e genul de fata care face pe indiferenta ca sa vada ce faci tu. Cele mai naspa fete fac asa parerea mea.

| Neamtu_Lavinia_1997 a răspuns:

Sigur e geloasa. Poate ea vrea sa fie in centrul atentie.si parerea mea da-i mai multa importantawinking

| Kissu22 a răspuns:

Poate e geloasa. Poate vrea sa simta ca ea e cea mai importanta pentru tine.(sau in cel mai rau caz nu mai e indragostita de tine si vrea un motiv sa se desparta) Bafta