| Dianaa0Xd a întrebat:

pleasee sa imi raspunda cineva am nevoie de putin ajutor m-am despartit de fostul meu iubit de vreo 2 luni dar cand ne intalneam la petreceri sau marog ori unde eram ceva de genul friends with benefits mereu ne sarutam si asa. dar acum 2 saptamani a venit fosta lui iubita care de asemena e si cea mai buna prietena a mea din Bulgaria si aseara cand ne-am dus la club eu dansam cu prietenul lui ca sa ma bage in seama si fie gelos sau ceva dar nu m-a bagat deloc in seama si i-a zis la fosta lui iubita sa danseze impreuna cand i-am vazut sa plece impreuna atunci am fost foarte invidioasa si din momentul acela mi-am dat seama ca chiar il vreau inapoi dar nu stiu ce sa fac. cum sa procedez? daca el nu ma mai vrea. nici nu ma baga in seama acuma si de abia daca imi vorbeste cred ca e suparat pe mine sau ceva de genul asta dar nu stiu de ce. si am inpresia ca o vrea din nou pe fosta lui pentru ca era singura fata care a iubito si dupa acea s-a cuplat cu mine si m-a iubit pe mine. marog este cam complicata povestea dar din ce v-am spus puteti sa imi dati niste sfaturi ce ar trebui sa fac? cum sa il recuceresc? sau sa MOVE ON? :/

5 răspunsuri:
| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Nu prea ştiu ce fel de prietene sunteţi voi dacă împărţiţi în felul ăsta un băiat (ori nu cunosc eu situaţia). Ar trebui să-l laşi. Dacă încerci ceva o poţi supăra pe prietena ta, cine ştie. Şi eu una nu consider că un simplu băiat ar trebui să fie mai presus decât o prietenie.De asemenea, dacă prietena ta ştie sau ar şti ce simţi pentru el ar trebui ca şi ea să-l lase la rândul ei dacă ţine la tine.

| Sophieeeeeee a răspuns:

Dar tipa aia nu pleaca inapoi in Bulgaria? O s-o uite daca e asawinking

| Dianaa0Xd explică (pentru Sophieeeeeee):

S-a dus in vacanta in Bulgaria pentru timpu de vara o sa ramana insa in Romania :/

| AndreiILB a răspuns:

Fato,Sunt mii de baieti in Romania daca el nu te mai vrea lasal.Sau daca tu chiar il doresti arata-i asta du-te la el zii ca il iubesti nu incerca sa il faci gelos, Sau daca vrei sa il impresionezi du-te la el acasa si sarutal pasional laughing :* Bafta

| CristinaGr a răspuns:

Comunicarea e cheia
Spune -i ce simti