| anonim_4396 a întrebat:

Aseara fostul meu prieten a ramas la una acasa cu care e el acumsad si cand am auzit i-am trimis lui un msj in care i-am scris ceva ce mi-a zis el cand eram impreunalove struck Asta era msj: "Iti aduci aminte cand imi spuneai ca nu o sa nu despartim niciodata si chiar daca ar fi asa, dupa o saptamana/o luna/doua, trei/ un an...TOT IMPREUNA VOM FI, chiar tu ai spus-o" Stiam ca o sa-si aduca aminte de mine, pentru ca au trecut doar 4 zile de cand noi nu mai suntem impreunahappy In 10 min m-a sunat cu nr asc(era ora 23:50) si nu i-am rasp.Am vazut ca ma suna incontinuu, am raspuns si mi-a vrb foarte uratsadera foarte nervos, m-a facut proasta si cand am auzit am inchis. A sunat iar dar nu am mai vrbstraight face Apoi mi-a trimis msj: "Tu ia si vezi-ti de viata ta ca te ia toti dracii daca mai trimiti vreun mesaj.pa" Am fost cu el 1 an si ma iubea enorm, l-am suparat cu ceva si de asta ne-am despartit si de atunci cred ca ma uraste enorm...Nu ma asteptam sa vrb asa cu mine, desi vrb asa, chiar si mai urat cand era cu mine de fostasad
Intrebarea mea este: De ce a reactionat chiar in halul asta? adica putea sa nu dea importanta msj-ului.
Problema este ca in seara asta cand voi iesi la discoteca sigur va fi si el si parca mi-e frica de ce v-a incerca sa faca...sigur se v-a lua de minesad Voi ce ziceti sa fac?
Chiar am nevoie de sfaturile voastre, sunt intr-o stare atat de uratacrying
Multumeschappy
Dau funditaaaaa:-x

Răspuns Câştigător
| KaterinaPetrova a răspuns:

Hai sati zic eu dc cred
big grin pentru ca tu spui ca el era la fata aia acasa sa doarma la ea nu? sau ceva d genu in fine. si cand tu i-ai trimis mesajul probabil acea fata i-a vazut mesajul sau l-au citit impreuna.si stii cum sunt baietiiwinking ca poate na aia l-o fi ademenit ea cumva sa se culce cu ea sau natongue si a vb asa urat cu tine ca sa nu cada de fraier in fata la fata aia.eu asa cred.pentru ca daca voi v-ati deps de 4 zile nu avea cum sa iti vb asa sau sa te uitetongue

eu asta cred:d ca a vb asa ca sa vada fata aia ce mare putoi e ellaughing0

si la discoteca sigur nu iti va facce nimic tongue abia daca se va uita in ochii taibig grin nu stiu eu asa cred.bafta

11 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Pai cum sa nu-i dea importanta mesajului.tu cu mesaju ala chiar l-ai facut sa se simta prost.se vede ca el nu poate sa te ierte si deja sta cu alta fata. Lasal in pace trebuie sa treci peste asta deoarece el nu te merita si nu cred ca vrei langa tine o persoana care sa iti vb urat si sa isi bata joc de tine :X e vacanta o sa te distrezi super:X

| SunshineGirl a răspuns:

Saluta`l apoi ingora`l.Incearca sa pari fericita si eventual sa te distrezi,dar stai mereu pe langa prietenii tai ca el sa nu se poata apropia prea tare ca sa-ti faca ceva rau.
Daca te trage la raspundere pentru mesaj,pur si simplu cere`ti scuze daca i`ai gresit cu ceva,roaga`l sa te lamureasca ce s`a intamplat de fapt cu voi, cereti scuze chiar daca nu`ti spune ce`ai facut [ gen " daca ti-am gresit cu ceva n`a fost cu intentie, te rog sa ma ierti.eu inca tin la tine,dar daca tu consideri ca e mai bine asa, ma conformez, nu vreau sa te agasez.macar sa ramanem prieteni " ]. Acuma, vezi si tu cum reactioneaza.
Multa bafta!

| Maria123 a răspuns:

Daca te intrebi de ce a reactionat in halul asta? Pentru ca abia acum isi arata adevarata fata. Daca cumva se va mai intoarce la tine candva,sa nu cedezi, sa-i zici ca-ti vezi de viata ta. Poate nici nu i-a pasat de tine si mesajele alea erau doar vrajeala lui d-aia poate a si devenit violent acum cand i-ai amintit pentru ca el de fapt nu tine la nimeni, el doar se distreaza.Asa ca nu merita, sincer.

| Flory_2430 a răspuns:

Aratai ce a pierdutkiss, ca esti mai buna decat aia cu care e crede-ma si eu sunt in sit in care el are prta si vreau sa ii arat ca sunt mai buna decat ea si crede-ma da roadekiss

| pynnk a răspuns:

Pff.incearca sa nu-i dai importanta daca te intalnesti cu el prefate ca nul vezi nu ii arata ca suferi :* incearca sa-l uiti tia vorbit urat.succes:*:*

| Fantasy a răspuns:

Poate ca prietena asta a lui il face sa iti vorbeasca asa pur si simplu nu ii mai trimite mesaje, nu il mai suna, nu mai vb cu el si te va lasa in pace

| DelilahhValillah a răspuns:

Sincer, ti-ai cautat'o, desi nu avea dreptul sa te injure. Nu trebuia sa-i dai mesaj, treci peste! Are balta destul peste! Ai grija de tine, nu e ultimul om de pe pamant. Lasa'l in pace, poate o sa vina el la tine, poate doar se simte important fiindca inca ii dai atentie. puppy dog eyes
Numai bine!

| AnaMaria_6651 a răspuns:

Daca ai un amic inteaba-l daca poate sa vina. Daca inceraca sa se ia de tine, te poate proteja de porcul acela.

| Loxylo a răspuns:

Poarta-te normal cu el saluta'l intreaba ce face si daca iti vorbeste urat ignora-l
ai putea sa-i mai arati si ce a pierdut
incearca sa te distrezi si nu ii da importanta deloc, poate l-ai iubit dar mai sunt multi care te asteapta iar tu poate nu-ti ai seama

| mykchy a răspuns:

Nu il baga in seama chiar daca o sa vina la tine. Stai cu prietenii din gasca ta si arata-i ca iti este foarte bine fara el(asta il va deranja si probabil o sa incerce sa vina din nou la tine,ca stii:baietii isi doresc ceea ce nu pot avea). Iar daca el va incerca sa se impace cu tine, tu ii arti ca nu mai vrei nimic cu el, sunt o gramada de baieti care te plac si care nu ti-ar vorbii niciodata cum ti-a vorbit el.

| BOMBONICA_7123 a răspuns:

Asa reactioneaza baietii se dau loviti si mie mi s-a intamplat la fel.da n'am renuntat si cand imi zicea asa sa-mi avd de viata mea il lasam un timp si dupa vorbea cu mine eu am stat cu el acum 2 ani si asa am facut in timpu asta vorbea cu mine dupa ne certam iar nu vorbeam deloc si acum cateva saptamani l-am sunat sal intreb ce mai afce cu riscu de imi vorbi urat si din potriva mia vorbit foarte frumos si de atunci vorbim mereu si imi zice sa ne intalnim lasa-l si tu un timp si dupa incearca sa mai vorbesti cu el daca tii la el eu nu am renuntat deloc si acum sunt multumita de tot sper sa mearga si la tine succeslove struck