| kissyou a întrebat:

Aseara l-am visat pe baiatul la care tineam fff mult dar l-am mai vazut cam de un an si nici nu m-am gandit la el in ultimul timp. Am visat ca ne-am intalnit si ca ne sarutam. Inainte as fi dat orice pentru el dar acum nu mai am nici macar ID-ul sau numarul lui de telefon. Asta inseamna ca as putea fi din nou cu el? Cateva pareri... dau funda :X

Răspuns Câştigător
| AyU a răspuns:

Tie dor de el :X
cautal pe fb, sau fa cumva rost de numarul lui sau adresa de mess si trimite-i un mesaj scurt dar dragut, ceva in genul: stiii...te'am visat love struck! nu fii disperata. daca ii e dor si lui de tine sau tine la tine, iti va raspunde cu siguranta smug propria experienta love struck!

1 răspuns:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dicționarul de vise, www.elystar.ro
Pa, pa.