| LisaMihaelache a întrebat:

Deci aseara am visat ca ma tineam de mana cu baiatul de care imi place si apoi ca ne plimbam pe o alee (in timp Ce ne tineam de mana). Ce inseamna asta? Ajutati-ma! DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| SG1995 a răspuns:

Înseamnă că în subconștientul tău tu îți implineai dorința. Creierul preluacreză informațiile, senzațiile, dorințele din timpul zilei noapte prin vis. Acesta nu e inactiv ci procesează informația. Nu e vreun semn divin visul, trebuie tu să-ți faci curaj și să-l abordezi pe tip în realitate.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am visat aceeasi chestie.Iti spun ce mi s-a intamplat mie in realitate dupa scurt timp:el a inceput sa ma placa dar dupa m-a inselat.Asta se intampla (cel putin mie)

| MelissaAdela a răspuns:

Cea mai evidenta interpretarea a viselor in care iti apare persoana iubita este ca te gandesti mereu la ea. Este un vis comun la inceputul unei relatii si atunci cand esti indragostita pana peste cap. In aceasta faza, visul nu are o semnificatie foarte profunda, ci este inca o modalitate prin care subconstientul se manifesta, avand in vedere ca esti foarte atrasa de omul respectiv.

| nikoletabukidefer a răspuns:

Ai ganduri impure cu barbati
du-te la spovedanie

| LisaMihaelache explică (pentru nikoletabukidefer):

Doamne....Cred ca tu esti o fata ursuza, fara viata sociala, mai pe scurt FARA VIITOR. Bai bine nu te mai lua de altii fara sens numai pentru ca tu nu stii ce inseamna iubirea!

| stefanmere a răspuns (pentru LisaMihaelache):

Nerdy is the new sexy you *very dirty girl*

| nikoletabukidefer a răspuns (pentru LisaMihaelache):

Ba de ce te iei de mine, am zis ca e rau sa fi impur? tu nu ai viitor