| anonim_4396 a întrebat:

Asta e o întrebare adresata doar fetelor!
Draga fetelor, spuneti-mi dacă exista printre voi pe aici, fete care au întreținut relații sexuale de la prima întâlnire și au rămas impreuna cu acel băiat? Va întreb asta, pentru ca este o persoana pe aici, nu ii dau numele pentru ca mi-e scârbă de ea, care se crede superioara vouă, fetelor, și va considera niște cwrve, cele care faceți asta de la prima intalnire. Ca doamne, nu e moral ca o fata în zilele noastre, sa întrețină relații sexuale cu un baiat de la prima întâlnire. Duduia respectiva, crede ca le știe pe toate, o fi din perioada comunista când se purta parul lung și creț (If u know where I mean), și poate de aceea își dea ea cu părerea în numele vostru și va face cwrve pe toate care faceți asta. Chiar as vrea ca voi, fetele, sa o lămuriți pe acea atotștiutoare cum sta treaba. Dacă va întrebați cine e, o sa apara ea prin comentarii și va veți da seama, ca nu o sa poată sta ea cumințica, saracuta de ea. Va aștept cu lămuriri! Ciao

Răspuns Câştigător
| Hypefox a răspuns:

Depinde de situație. Normal la prima întâlnire nu este musai sa zici ca stau cu bărbatu ala toată viata. Și e în funcție de cum simți. Dacă crezi ca băiatul e curat și îți provoacă ceva ca să o faceți, why not. Daca pe parcurs devine serios, aia e, e bine. Dacă la câteva luni e gătată relația, aia a fost sa fie. Dar e bine și sa te gândești ca dacă exemplu pe parcursul de 5 luni ai avut 10 întâlniri și nu a mers cu niciuna și ai făcut sex la toate, e rău pentru tine fiindcă pe viitor poți avea probleme genitale din cauza sexului cu mai mulți parteneri. Dar nu exista o regula sau lege care sa zică ca femeia nu trebuie sa se **** la prima întâlnire. Sănătate happy

13 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

~Ca doamne, nu e moral ca o fata în zilele noastre, sa întrețină relații sexuale cu un baiat de la prima întâlnire~

stai așa: deci tu spui că e de bine ca din prima, nu contează cu-cine-ce-cum e, să intrețină cu toții, musai, relații inime. Că așa e (zici tu) modern?

| anonim_4396 explică (pentru sierra1):

Tu măcar ai înțeles ce am scris sau ai raspuns doar ca să faci puncte?

| sierra1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Repet: deci tu spui că e de bine ca din prima, nu contează cu-cine-ce-cum e, să intrețină cu toții, musai, relații inime?

| anonim_4396 explică (pentru sierra1):

Si eu iti repet, ai citit cum trebuie ce am scris, ca eu cred ca nu.

| sierra1 a răspuns (pentru anonim_4396):

"Ca doamne, nu e moral ca..."

e evident: susții că afirmația ce urmează după "doamne" e falsă. In cazul ăsta ori ai o problemă cu limba română ori ne minți.

dacă nu e ultima variantă, nu ințeleg de ce n-ai răspun din prima, simplu, DA

| anonim_4396 explică (pentru sierra1):

Te consideri cwrva dacă faci asta de la prima întâlnire? Asta era întrebarea! Ți-am zis ca nu ai înțeles nimic...

| sierra1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu-ți ințelegi propriile cuvinte - cum spuneam, ai probleme cu limba română:

- persoana ce nu-ți susține ideea ta, "crede ca le știe pe toate, o fi din perioada comunista" deci o desconsideri
- "voi, fetele, sa o lămuriți pe acea atotștiutoare cum sta treaba" - adică să suținem punctul tău de vedere cum că e e de bine ca din prima, nu contează cu-cine-ce-cum e, să intrețină cu toții, musai, relații inime

... și tu nu răspunzi la prima intervenție a mea, "DA"!

Ok, m-am lămurit, numai bine!

| anonim_4396 explică (pentru sierra1):

Dacă n-ai inteles ce am vrut sa zic, du-te și taie frunze la câini în alta parte și ia-o si pe aia de le judeca pe toate și le face cwrve, ca ea e Dumnezeu aici de le știe pe toate și își permite sa judece pe oricine! Bafta!

| sierra1 a răspuns (pentru anonim_4396):

"DoktorulSuprem : du-te și taie frunze la câini în alta parte"

da, ți-am văzut modul de operare când ești fără argumente

https://www.tpu.ro/......ti-nu-mai/

| stef87 a răspuns (pentru sierra1):

Domnisoara, doamna, ce oti fi! Fie-va mila si intelegeti scopurile intebarii: 1. cel curios de a afla daca exista fete care accepta sa faca sex la prima intalnire ( e mai mult retorica, altfel cum ar reusi baietii sa faca la prima intalnire?! ) si 2. cat de grav moral vi se pare asta ( ca baiat sunt 50%-50% : putem strica totul din start ca trebuie sa facem pe sfintii, putem creea o idee gresita ca ne intereseaza doar distractia).

Dezbatem sau aruncam cu noroi? Cu noroi nu cladesti nimic.

Răspuns utilizator avertizat
| Anonim638 a răspuns:

Da. Cu actualul si luna viitoare facem 2 ani de relatie