| anonim_4396 a întrebat:

Întrebare adresata fetelor. Ați face sex de la prima sau a doua întâlnire?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu, categoric NU!

| ywar a răspuns:

Gramatica e sexy. A scrie prost/gresit in limba romana nu e atragator pentru o fata/femeie cu ceva neuroni in capsor. Zic si eu. Sa nu te superi pe mine.

| anonimuIl a răspuns:

Mai e ceva important la prima întâlnire - femeia îl vede pe bărbat cum arată dar NU știe cum e în pat.

DUPĂ sexul făcut la prima întâlnire și DUPĂ ce a văzut cum e bărbatul și în pat FEMEIA îl caută a 2 zi să facă sex din nou cu el, NU invers.

Deci - iar e avantajos sexul la prima întâlnire cu un bărbat că află și femeia cum e bărbatul și în pat și ȘTIE bine ce are de făcut în continuare.

| scp3008 a răspuns:

Nici o fata nu ar spune DA, insa multe o fac duse de val

| akaanne a răspuns:

Din a 10.