| Patrick2121 a întrebat:

Fetelor, dacă v-ar plăcea mult un băiat iar la prima întâlnire cu el, el vă propune să faceți sex... Ați accepta?

10 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu, si daca mi-ar propune asa ceva nici nu cred ca ar mai fi o a 2-a intalnire.

| alina2k18 a răspuns:

EU DA!
Dar baiatu sa fie LiVIU Dragnea!

| CodrutElian1990 a răspuns:

Eu daaaa! Am glumit. Desi sunt barbat, zic: NU! Poate o sarutare, dar si asta in anumite conditii. Dar... exista si un dar. Dac vrei sa faci sex si te arde la lingurica de jos, poti sa faci. Dar asta ar insemna ca e doar sex. Ca sexul se face din trei motive:
1. Pentru descarcare sexuala.
2. Ca iti place de o anumita persoana si vrei sa faci sex cu ea.
3. Ca o incununare a unui act de iubire.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacã pui asemenea intrebari cu siguranta nu o sa ai parte de sex din prima intâlnire, nu o sa accepte o abordare asa directã deoarece majoritatea se dau sfinte, trebui sa fie seduse pentru a nu fi etichetate ca femei usoare
Ar trebui sa stii cã toate fetele au facut-o din prima sau a 2-a intâlnire la un moment dat, chiar si Mama ta.
Oricum sa prinzi asa ceva sunt sanse foarte putine, cu atât mai putine daca nu sti bine arta seductiei cu femeile.

| AlexSalling a răspuns:

Daca eu as fi fata, NU. Nu as accepta.

| Victoria18 a răspuns:

Doar mi-ar veni sa il sarut la prima intalnire. Relatii sexuale mi se pare prea deplasat pentru prima intalnire.

| darkcynical232 a răspuns:

NU

| Iuliambt a răspuns:

Nu!

| ada1221 a răspuns:

NU as accepta. Daca el nu te iubeste si isi doreste fa faca sex de la prima intalnie e un badaran si un pervers. Vrea doar sa isi satisfaca placerile.