| GreenBubbleeeee a întrebat:

Asta e o întrebare pentru băieţi(nu numai) Să presupunem că aveţi prietenă şi aţi intalnit o altă fată de care sunteti oarecum atraşi(ia-ti cerut nr de telefon, idu', ati stat impreuna cu gasca etc.)V.ar plăcea ca acea fată să se joace cu voi, sa va atraga, sa va provoace? Attaat de mult incat sa fiti foarte atrasi de ea?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu, mai ales eu evit contactul fizic cu fetele. Daca as avea prietena i-as da verde la semafor. Viata merge inainte si in 1.

| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Nu mi-ar place...consider genul ala de fete cuvantul care incepe cu C si se termina in A.

| GreenBubbleeeee explică:

Cred că aţi înţeles greşit întrebarea...

| mgtow a răspuns (pentru GreenBubbleeeee):

Eu am raspuns sincer si stiu ce vrei sa zici cu intrebarea ta. In caz ca as avea prietena nu m-as lasa atras de alta si sa sufere persoana care ma iubeste. (oricum eu nu am de gand sa mai am relatie cu vreo fata).