| adribucuresti a întrebat:

Asta e o poveste mai complicata.
Odata un baiat m-a luat de mana, s-a uitat in ochii mei si m-a intrebat daca vreau sa fiu cu el, dar am refuzat.Prima oara cand am auzit asta, eram socata.[si eu il placeam pe el, dar nu am acceptat deoarece m-am intimidat]. Asta s-a intamplat intr-o excursie.Si timp de vreo 2 zile mi-a tot zis ca ma iubeste[de fata cu toti, sa auda toti ]. Au trecut vreo 2 luni de cand nu am mai vorbit pe mess [doar pe facebook] si m-am gandit sa ii spun si eu ca il plac. Dar imi era frica virgula ca nu cumva sa isi fi batut joc de mine.Mai intai l-am invitat in oras [cam asta a fost conversatia :
eu:vii in oras?
el: nu azi ca is obosit.
eu:nu azi, cand poti.
el:nu stiu.sa vad cum te comporti.
eu:cum trebuie sa ma comport?laughing
si el a inchis]
In fine. Dupa cateva saptamani i-am zis ca il plac, iar el m-a intrebat daca fac misto. I-am zis ca nu, si el a zis sa ii zic asta in fata.

Voi ce credeti?
[nu vreau sa ii spun fata in fata, deoarece sigur acolo unde ii voi zice o sa fie multi].

Nu prea vorbim pe mess, pe facebook mai rar.
[el imi tot zicea "iubirea mea" si chestii de genu`].

Astept pareri.

3 răspunsuri:
| Castiel a răspuns:

Ori face misto de tine ori este ofticat/ranit ca l-ai refuzat la inceput probabil sa faca misto... dificil daca sunt mai multi acolo atunci nu-i spune spune-i ca iti este rusine si daca tot o tine sa ii spui ca-l iubesti de fata cu mai multi inseamna ca face misto de tine e prost daca accepta sa va duceti face 2 face voi 2 undeva sa vorbiti mai intim (si sa-i spui chestia aia in fata) atunci poate poate nu isi bate joc de tine.

| andypandy_2709 a răspuns:

Isi bate joc de tine, imi pare rau ca iti spun qasta.:*scuze, funda? asta cred eu

| irene_1956 a răspuns:

Isi bate joc de tine.crede-ma oh go oncauta pe altu care sa te merite...adica lasa l sa te gaseasca