| Ioannaaaaaaaaaa a întrebat:

Asta` seara ma duc cu iubitul meu la munte si de luni am menstruatia. Faza e ca am niste urme acum...nu imi curge sange cum imi curgea zilele trecute.Ce sa fac sa nu mai am nici urmele astea? Ca ma gandesc ca daca o fac o sa imi curga mai mult...

5 răspunsuri:
| Vl4dootz a răspuns:

Sfatul meu e sa te abti daca faci sex cand esti la menstruatie e posibil sa faci vreo infectie. Asteapta si tu sa treaca perioada si dupa poti sa faci cat vrei tu

| OnuOnulică a răspuns:

Cel mai bine nu o mai faci.

| sabin89 a răspuns:

Mai scrie-ne de pe munte, ca acum cred ca esti deja plecata. Tinem legatura.

| HaHaGirl a răspuns:

Anticonceptionale..la mine functioneaza mereu daca vreau sa mi se termine mai repede sau sa o intarzii iau anticonceptionale plus ca te ajuta si la altele du-te la farmacie sau mai e o chestie daca bei ceva tare wiski sau vodca bea ceva care sa fie tare sa NU BEI VIN pentru ca vinul rosu in special ala o readuce inapoi ..am patit-o ..deci ceva tare sau anticonceptionale. good luck:*

| ILoveMI a răspuns:

Poti bea o gura de tarie sau ia-ti de la farmacie vitamina K.
Dar sfatul meu e sa nu iei nimic. Cel mai probabil va trece de la sine.