| anonim_4396 a întrebat:

Asta vara am cunoscut un baiat cu care am fost 5 luni.Acum o luna ne-am despartit datorita faptului ca eu incepusem facultatea,examene,el era la servici, si ne-am racit.Credeam ca o sa fie mai bine fara el, insa m-am inselat.Nu am mai vorbit deloc dupa aia.La 2 saptamani de la despartire am fost la un majorat unde era si el.Nimic special, ne-am salutat, cu toate ca fiecare dintre noi se unul dupa celalalt.am dansat impreuna. Dupa majorat am inceput sa vorbim tot mai des,pana intr-o seara am vazut niste comentarii pe facebook de la el pentru o tipa ca o invita la o cafea dupa nici o saptamana de cand noi ne-am despartit.El sustine ca contez foarte mult pentru el,desi s-a combinat cu tipa aia si ca nu o sa o iubeasca.Il vreau inapoi, nu stiu ce sa mai fac am 4 zile de cand nu pot sa dorm si nici sa mananc.Un sfat pleasecrying

Răspuns Câştigător
| lolylolypops a răspuns:

Si eu am facut ceea ce a facut iubitul tau(ex). Daca tu o cunosti sau esti prietena cu fata respectiva e clar ca vrea sa te faca geloasa, daca nu esti amica ei inseamna ca vrea sa te uite si o foloseste pe ea. Testeaza-l intr-un fel daca spune ca inca tine la tine fa-l sa-ti demontreze asta, spune-i sa-ti demonstreze asta, spune-i ca-l iubesti si tu sau ca inca te gandesti la el daca el inca te mai iubeste daca nu te mai iubeste implica-te intr-o alta relatie si incearca sa-l uiti!
Te pup dulce, sper ca te-am ajutat!

| Crissstine a răspuns (pentru lolylolypops):

Am sa vorbesc cu el astazi... sper sa se mai poata faca ceva, dar daca nu asta este.trebuie sa trec peste, multumesc pentru sfat:*

| lolylolypops a răspuns (pentru Crissstine):

Nu ai pentru ce!

5 răspunsuri:
| Vix999 a răspuns:

Si tu l-ai crezut? laughing)
Lasa-l mama, treci peste ca mai sunt atatia pe lumea astaaaaa...

| NuMaContrazice a răspuns:

Vorbeste cu el.Eu cred ca cel mai bine e sa-l uiti.O sa reusesti tu cumva, cauta pe altcineva.

| Sibbbbel a răspuns:

Frateeee lasa-l oh go on nu merita daca contai asa de mult pentru el nu o invita p-aia nici la misto..pentru ca stia ca tot aflai si te va deranja..stai linistita..am zis, nu merita. Mergi mai departe smug. Ti pup :*.