| anonim_4396 a întrebat:

Buna tuturor. voi in ce v-ati imbraca pentru un majorat...idei please nu stiu ce sa-mi cumpar.alexandra 15

3 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

In orice dar sa fii imbracata comod, sa te simti in largul tau! te cinsulti si tu cu persoanele care se mai duc la acel majorat(daca toate fetele isi ia rochie nu te duci tu in blugi) si invers! distractie placuta!

| Crs a răspuns:

Si eu sambata trebuie sa merg la majoratul unei prietene si sunt in pana de idei. Adica idei am multe, dar nu sunt si haine pe care le am acasa sau incaltaminte. La minte incaltamintea este problema, iar acum nu am nici bani ca sa ma duc sa imi cumpar o pereche de pantofi :(.
Poti opta pentru o pereche de colanti din latex, dinaceia luciosi :
http://images04.olx.ro/ui/2/56/15/27065115_1.jpg pe care ii poti purta cu o bluzita, sau camasa, cu o curea in talie, putin mai lunguta, si o perche de pantofi inalti. Dar cureaua si pantofii nu trebuie sa fie luciosi si ei sub nicio forma!
http://www.fashionup.ro/blog/wp-content/uploads/2009/10/leggins.jpg - bluzita din stanga imi place.
Si cateva accesorii finute : plic, cercei si eventual un inel; unu are rost sa te incarci cu prea multe brizbrizuri.
Sau poti opta si pentru o rochita tricotata sau din oricare alt material.

| Aia cu cap mare a răspuns:

Pffai chiar nu te pot ajutalaughing
Eu de obicei is "aia ciudata"...asa ca in locu tau m-as imbraca cu niste blugi largi negri, cu o bluza neagra cu rosu (sh aia larga), si in general cu skate shoes...ca am multe perechilaughing
Tiam zis eu ca nu te pot ajuta...laughing