| Marineeemali a întrebat:

Asta vara am fost cu un baiat ne intelegeam bine ca amici de ceva timp si am decis sa aveam o relatie. A fost de scurta durata, m-am culcat cu ea si la o saptamana ne-am despartit. Nu am mai vorbit doua luni apoi, iar ne-am vorbit si acum la momentul actual vorbim doar cand il bag in seama. Cand vorbim intram in diferite discutii, ba sa vedem, dar nu ne-am mai vazut. Daca ne-am vedea sa incerc sa il sarut? Azi am avut o divergenta si i-am spus ca nu o sa mai fie nimic si el a zis ca da. Ce sa fac? Tin la el! s chiar vreau sa fiu c el.

2 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

Discutati mai mult despre diferite subiecte, vezi daca chiar va potriviti.

Poti sa incerci sa-l saruti, doar daca aveti o relatie deschisa macar de prietenie.

| Florenta16 a răspuns:

Spune-i ca inca tii la el, spune-i asta mai bine fata in fata, si vezi ce va spune. Nu poti da cu piciorul dragostei. Bafta!