| sleeppy a întrebat:

Astazi am decis sa ma desapart de iubitul meu,desi in relatia noastra era totul destul bine,cu mici excepcii cind ne mai certam,insa in ultima saptamana brusc am devenit rece cind masuna mereu cautam motive de cearta si mereu eram nemultumita,si am decis sa ii spun ca relatia a luat sfirsit pentru ca ma durea ca il faceam sa sufere,si reactia lui a fost neasteptata pentru mine pentru ca a inceput a plinge si sa ma roage sa nu fac asta, serios imi este mila de el si ma doar dar nu vreau cu comportamentul meu absent sa il faca sa sufere, cum credeti ce sa fac? DAU funda celui mai bun sfat

Răspuns Câştigător
| BOGDANIULIAN a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa te desparti de el deoarece gandeste-te vei ajunge matura te va intreba daca vrei sa fii sotia lui si tu nici macar nu-l iubesti ce vei face atunci? Mai ales sa fie in public. Vei spune nu? Cum crezi ca va fi sa stai o viata intreaga langa cineva pe care nu-l iubesti.Baieti mai sunt pe lume asa ca desparte-te de el si va fi mai bine.

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Iti vezi de viata

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Sper ca baiatul sa isi revina sa si taie orice contact cu tine

| ﭿTroubledSoul a răspuns:

Chiar asa serioase era certurile, de ai decis sa te desparti de el?

| RAY a răspuns:

Da macar iai spus nu l-ai inselat cu altul, unele persoanele nu pot accepta ca iubirea trece si asta e, daca nu il mai iubesti lasa-l si asta e sau mergeti la un pshiolog care lucra cu cupluri desi ca mascul e cam disperat dupa tine, nu-i ok sa stai din mila cu el, ai o viata

| neutrino a răspuns:

Te poti desparti linistita, nu poti iubi din mila si acest lucru il poti spune si lui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, nu-l iubesti? Gandeste-te bine.

| SomeRomanianGuy a răspuns:

Hmm, interesanta iubire impartaseati voi doi...