| anonim_4396 a întrebat:

Bună TPU vă rog din suflet să mă ajutați...Mă numesc Daniel am 16 ani, acum un an m-am îndrăgostit nebunește de o fată după ce m-am cunoscut cu ea și am vorbit vreo 7 luni după am decis să avem o relație totul a mers foarte bine, eram foarte fericit și mereu alături de ea până la un moment dat în relația noastră a ajuns la un impas iar acest impas m-a făcut o persoană extrem de geloasă, sincer să fiu mi-a rupt inima și de atunci nu am mai avut niciodată încredere în ea. Dar am continuat relația cu ea deoarece o iubesc mai mult decât orice și vă rog să mă credeți că fără ea sufăr enorm de tare. Să continui, după acea întâmplare ea a devenit mai rece, eu fiind foarte gelos ne certam foarte des, în unele clipe a ajuns să îmi spună să o las în pace și să o uit dar nu pot face acest lucru o iubesc foarte mult. După repetate certuri am decis să luăm o pauză desigur că cel care avea de suferit eram eu deoarece mă durea atât de tare încât mă izolam și plângeam de unul singur...cred că ajunsesem în depresie. Vă rog foarte mult să mă ajutați am scris acest mesaj deoarece voiam să scap de acest gând de tristețe.

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Incearca sa te detasezi de ea si sa iti gasesti pe altcineva. Intr-o relatie, lucrurile merg foarte rar spre bine. Mai devreme sau ma tarziu va veti desparti.