| SilviaVrm a întrebat:

Am o intrebare legata de prietenul meu...stam de ceva timp impreuna dar de la un timp se comporta foarte ciudat. e mereu nervos,il deranjeaza aproape orice lucru spun/fac si cauta mereu cearta, ma mir cum de 3 zile nu ne-am mai certat laughing.nu mai e asa de afectuos, a devenit mai rece si uneori imi raspunde urat sau sec ca si cum nu ii pasa ceea ce spun. daca ii spun ca ma deranjeaza ceva la comportamentul lui se enerveaza si incepe cearta si spune sa o termin ca nu e asa si etc. nu isi mai da silita sa dea ce e mai bun din el pentru relatie...totusi vorbim mult prin sms si facebook si uneori imi spune cuvinte frumoase,cam rar totusi, dar se vede ca nu mai e asa interesat. cand ne vedem ne certam macar de 3 ori pe zi nu vorbim ore intregi si pierdem timp in loc sa il petrecem impreuna.voi ce spuneti, mai tine la mine sau nu stie cum sa scape?

Răspuns Câştigător
| grab a răspuns:

Cam vrea sa scape de tine, parerea mea.
incearca sa tii distanta fortat de el cateva zile, da-te ocupata, inventeaza scuze sa nu il mai vezi. in felul asta ii testezi dorinta de a fi cu tine si ce e in stare sa faca pentru asta happy

8 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Baiatul asta s-a saturat pana peste cap de tine si nu stie cum sa mai scpae odata de tine si inteleg saracul esti prea disperata dupa el

| neutrino a răspuns:

Fluturasii lui au zburat si nu stie sa fie sincer. Relatia voastra este gata.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru neutrino):

Excelent raspuns! Merita funda!

| neutrino a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Multumesc pentru aprecierea ta. O seara buna!

| Emilian65 a răspuns:

Eu cred ca nu mai tine la tine si toate astea sunt semne ca vrea sa va despartiti.

| SkyPilot a răspuns:

Nu cred ca mai tine la tine. Probabil ca nu are curaj sa puna el capat si te asteapta pe tine s-o faci.

| Alcyon a răspuns:

Probabil ca s-a saturat de tine.

| SilviaVrm explică:

Tin sa precizez ca nu e chiar asa de grav adica uneori imi mai face declaratii imi spune cat de mult ma iubeste, ne-am facut planuri de revelion acum cateva zile dar are unele momente in care nu-l recunosc.