| ~_~fericire.in.rate~_~ a întrebat:

Astazi am incercat anal. M-a durut ingrozitor si a bagat-o doar putin, a vazut ca ma doare si a schimbat gauralaughing. Dupa actul sexual aveam ceva alb la fund, cum e secretia vaginala.Acea substanta alba era din fund sau din vagin? ca nu mi-am dat seama ca prostu' a bagat-o dintr-una in altastraight face. Stiu, igiena a fost minima, dar...sad.

Răspuns Câştigător
| BrD a răspuns:

E lubrifiere vaginala. Stai linistita ca nu va fi nici o problema!

6 răspunsuri:
| Kylexy a răspuns:

Tu esti de vina ca ai vrut anal puteai sa ii spui dar ce vaginul nu iti ajunge tu esti de vina daca nu acceptai tu sigur se resemna si se multimea cu atat

| BlueHusky a răspuns:

Probabil e secretie vaginala."Prostul" desptre care vorbesti cred ca este iubitul tau... interseant mod de a vorbi despre el. Vrei sa faci sex anal... vezi cu ce sa mananca. Have fun.

| GyeBaek a răspuns:

Din vagin, dar mai bine nu faceai asta.

| RMihai a răspuns:

Poate ti-ai ejaculat in fund si ii sperma, eu nu stiu ca rectu sa aiba vreo secretie, cauta si tu pe goagle secretii anale...

| ALEXme_4367 a răspuns:

E din vagin stai calma. Daca mai incerci iti recomand ca mai intai sa faci o clisma, apoi cu MULT lubrifiant sa incerci

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E din fund