| aaaaaala a întrebat:

Astazi am obserbat ca iubitul meu nici nu stia cat avem noi impreuna.ce inseamna asta dupa 2 minute dupa cateva indicii mi-a spus ca 1 an si 8 luni.dar. de ce e chiar asa neimportant si acum sunt foarte suparata eu numar zilele sa treaca si sa avem cat mai mult si el...ce parere aveti? ce pot face

10 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Prostuta mai esti, ar trebui sa inveti un lucru: barbatii uita datele. Daca tine minte zilele de nastere ale copiilor sai, atunci sa fii fericita!
O relatie inseamna comunicare, intelegere si incredere. Fiecare trebuie sa cunoasca lucruri care sunt legate de celalalt, sa inteleaga ca celalalt are si minusuri, nu doar plusuri si sa-l accepte asa cum este.
In speranta ca ne vei intelege mai bine si ca veti fi fericiti impreuna, va urez numai bine.

| mona a răspuns:

Baietii in general nu tin minte data de cand este impreuna cu fata respectiva si asta e un mic defect de-al lor care ne supara pe noi

| VadTot a răspuns:

Poate ca pentru el nu este atit de important si romantic sa tina minte cand v ati cunoscut.Alte lucruri ar trebui sa te puna pe ganduri de exemplu data ta de nastere... ok?

| SantaAndrei a răspuns:

1. barbatii uita datele, nu numara.
2. nu mai numara nici tu sa aveti cat mai multe, important e sa aveti zile cat mai bune impreuna, asa ca nu te stresa cu numarul lorwinking

| Anonima264 a răspuns:

Buna!
Nu ar trebui sa te superi pentru un asemenea lucru marunt.Na,se mai poate intampla oricui sa se incurce sau sa uite.
O seara buna!

| Vix999 a răspuns:

Da pentru tine de ce e asa important cate zile /luni etc aveti? Conteaza la ceva? Te ajuta la ceva?
Ca sa poti spune dupa ce nu o sa mai fiti impreuna (pentru ca tu faci din tantar armsar) ca ati avut o relatie care a durat 2 ani 3 luni 16 zile si 12 ore? Daca stie in mare ca aveti aproape 2 ani...e suficientwinking

| pisicutzamik a răspuns:

Buna,poate a vrut sa te necajeasca un pic si de aceea a zis asa, nu cred ca nu era important pentru el dar a vrut sa vada ce zici tu, daca nu stia sau uitase nu-ti spunea deloc, dar el ti-a spus in cateva secunde!

| Cat a răspuns:

Salutare! Ia in calcul faptul ca barbatii si femeile functioneaza foarte diferit, iar comportamentul iubitului tau este unul tipic. Nu o lua personal si nu oferi acestei intamplari mai multa atentie decat merita. Sunt si foarte multe fete care n-ar sti sa iti spuna de cat timp se vad cu cineva, asa ca iarba nu e neaparat mai verde prin alte parti.
De facut, nu prea ai ce face. Poarta o discutie cu el, spune-i ca te-a suparat situatia si cel mai probabil el iti va raspunde ca nu asta e unitatea de masura pentru dragoste.
Cata vreme va e bine si va impacati cum trebuie, ce conteaza de cat timp se-ntampla asta? Ai lucruri mai importante pe care sa te concentrezi.

| Iloveyou123 a răspuns:

Poate a facut asa doar ca sa faca o mica gluma cu tine sa te pacaleasca. Dar acum si tu exagerezi nu trebuie sa fi atat de punctuala si sa numeri zilele totusi, adica lasa timpul sa treaca in voia lui nu-l grabi tu.

| Hilfiger a răspuns:

Poate sa incurcat pe moment dar stia cat aveti impreunahappynu poti face nimic in afara de al intelege ca sa incurcattongue