| ELD a întrebat:

Am si eu o intrebare .m-a sunat cineva cu numar ,acum la ora 21:00 si l-am lasat sa sune de cateva ori si apoi am raspuns .S-a prezentat si mi-a spus ca face un sondaj si daca sunt dispusa sa raspund la niste intrebari . Eu i-am spus ca momentan nu sunt disponibila si mi-a spus ca ma suna peste 3-4 minute .La ora asta ? voi ce parere aveti ? ...adica nu stiu mi se pare putin ciudat sa sune la ora 21

Răspuns Câştigător
| nyko06 a răspuns:

Buna ceva nu este in regula daca era un sondaj te suna mai devreme, dar nu la oara 21, ai grija niciodata sa nu dai date personale necunoscutilor.

| ELD explică (pentru nyko06):

Da.la asta ma gandeam si eu...si azi m-a sunat de 3 ori la ore diferite si cand suna.suna insistent. 03 e numar de fix, nu? Si ma gandesc de ce insista la cate persoane sunt ...numai pe mine ma gasea?

| nyko06 a răspuns (pentru ELD):

Daca a insistat asa de mult sigur ceva nu e inregula asa cum ai zis tu daca ar fi vorba de un sondaj sunt multe alte persoane la care ar trebui sa le faca acel sondaj, si de prefix 03 si mai cat ca sunt 4 cifre, eu zic sa nu-i raspunzi.

| ELD explică (pentru nyko06):

0374...si astazi de dimineata m-a sunat,pana acum nu i-am mai raspuns l-am lasat sa sune. Cand i-am raspuns prima data nu i-am recunoscut vocea,dar parea ceva serios [s-a prezentat, mi-a spus ca face un sondaj, dar nu mi-a spus ce fel de sondaj ]

| nyko06 a răspuns (pentru ELD):

0374 cred ca e mobil, si daca parea ceva serios din moment ce i sa zis ca nu nu esti disponibila nu vad de ce insista atata, nu esti numai tu, nu stiu ce sa mai zic, habar nu am ce atata insistenta.

| ELD explică (pentru nyko06):

Da...mersi pentru raspunsuri

| nyko06 a răspuns (pentru ELD):

Nu ai pentru ce happy .

7 răspunsuri:
| Alexintunecatul a răspuns:

Cu siguranta este o gluma. poate proasta din partea cuiva.nu te deranjeaza nimeni la ora asta sa faca sondaj...sondaj la ce? cati dorm la ora asta? sa fim seriosi