| szmotovio a întrebat:

Acum 1 an m-am despartit de iubitul meu, mai exact. el a pus punct relatiei.
astazi, m-a sunat sa vada ce mai fac. i-am spus ca sunt suparata pentru ca fratele meu a murit luna trecuta. mi-a spus ca daca stia nu ma mai suna pentru ca el ma stia bine, fericita ...acum...
ce parere aveti?

8 răspunsuri:
| Laura46 a răspuns:

Parerea mea e ca tu "ai pus botul" pe romaneste si ca atat asteptai sa te sune. Daca el a terminat-o cu tine clar nu ai de ce sa te mai intorci la el niciodata, cum zicea cineva aici a ramas fara gagica si s-a gandit ca era una moarta dupa el acum un an...eu vb mai direct nu te sup p mine dar baietii astia sunt d erahat.In loc sa iti spuna ca ii pare rau pentru situatia in care esti tu si familia el se gandea doar ca a nimerit prost si nu ai chef tu acum de lipeala din nou...

| strawberry03 a răspuns:

Cred ca a parasit-o ultima prietena si s-a gandit sa apeleze la tine...de ce s-ar intoarce dupa ce EL a pus punct relatiei?

| larissuka a răspuns:

mai bine pastrezi distanta nu cred ca tine la tine! asta e nu pentru tine! de ce sa-r intoarce dupa ce a pus el punct si dupa un an?! nici macar o parere de rau pentru fratele tau?! pf. asta clar nu te merita! eu zic ca mai bine pastrezi distanta! condoleante!sad

| DeeaMarry a răspuns:

Nu pot sa stiu exact ce a vrut sa spuna prin vorbele alea, dar eu as vorbi asa daca as dori ca persoana respectiva sa stie ca ma doare ca nu e fericita, asa cum o credeam. Doar daca ma simt trista pentru ca persoana respectiva nu e fericita, asa cum imi doream.
Desigur, el poate sa se si prefaca. Doar tu poti stii asta.

| KaramiCa a răspuns:

In loc sa te consoleze, el a zis astastraight face nu e pentru tine atunci.mai ales daca a vrut sa va despartiti.nu-l lua in seama.gasesti tu alt baiat care sa te inteleaga si sa fie mereu langa tine:*

| Bella99 a răspuns:

Si aceasta persoana se mai numeste OM dupa cele spuse? (condoliantele mele pentru fratior.eu nu stiu ce as face DACA ar fi asta cu mine Doamne fereste)

| Azazaa a răspuns:

Pei.dupa acesti interval de timp poate a realizat ca nimeni nu il poate iubi mai mlut ca tine.si ca tu esti persoana care i se potriveste cel mai mult. nu stiu ce sa zic ceva este dubioshappy poate i s-a facut dor de tine, sau poate avea de gand ceva. nu stiu mai asteapta si vezi daca te mai suna si ce zice :X

App condolentasad...

Bft cu fostul prieten.ai grijahappylove struck

| Projectx3D a răspuns:

Parerea mea, intrebarea ta nu are nici o relevanta. happy