| sorina18 a întrebat:

Astazi eram pe afara cu o prietena si tocmai venie si prietenul meu de la tara si a venit la noi, am vorbit si l-am intrebat daca iese pe afara si a spus ca nu stie daca iese pentru ca il doare piciorul.Am mai stat de vorba putin si apoi a plecat in casa.Peste o ora iese din nou si eu i-am spus"pana la urma ai iesit?" si el mi-a spus"ce nu fac eu pentru tine".
Asta inseamna ca tine la mine? daca a spus"ce nu fac eu pentru tine?".
Voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| deeyutzza94 a răspuns:

Asa spun totiwinking(spun din propria experienta).

2 răspunsuri:
| AndreeaCeMaiZici a răspuns:

Cred ca a vrut sa te vada din nou si de aceea a iesit. Mai vorbiti...

| Guby a răspuns:

Hey uneori se adevereste faza adica da te iubeste dar poate fi si o minciuna tr sa al ie-i la "interogat" big grin