| alexa19 a întrebat:

Astazi eram pe afara cu o prietena de-a mea si cu prietenul acesteia si ne plimbam.Incepusem sa ne batem cu zapada, sa ne bagam in zapada si tot asa si la un moment dat vine si fostul meu prieten de la scoala, sa oprit la noi sa vorbeasca cu noi, a stat putin si pe urma a plecat spre casa.Prietena mea la luat de o parte si l-a intrebat daca vrea sa se mai impace cu mine si el s-a uitat un pic ciudat la ea si i-a spus ca nu stie si prietena mea l-a intrebat daca o sa se mai gandeasca in legatura cu asta si el a spus ca da, se mai gandeste.
Mentionez ca avem o luna si o saptamana de cand suntem despartiti si el a vrut sa ne despartim pe motivul ca nu crede ca suntem potrivitistraight face
Credeti ca as mai avea vreo sansa la el?
De ce credeti ca s-a uitat ciudat la prietena mea cand aceasta l-a intrebat daca vrea se impace cu mine?
Daca a spus ca nu stie si ca se mai gandeste daca se impaca s-au nu cu mine, credeti ca poate sa mai fie ceva intre noi?sad

2 răspunsuri:
| Eallscriellca a răspuns:

Hello! Sunt de acord cu Orlando in legatura cu prietena ta, nu trebuia sa il intrebe asa ceva presupun ca este o fire curioasa. Poate ca este el nedumerit dar de vreme ce a trecut o luna si...ori se plictiseste si o pune pe prietena ta pe ganduri intentionat ori poate chiar are intentia de a se impaca cu tine. Eu iti scriu ca nu ar putea fi nimic intre voi de vreme ce el a vrut sa va despratiti si ca motiv faptul ca nu va potriviti. Tu ai grija de cel cu care esti acum. big grin Ceau! Ceau!

| 0rlando a răspuns:

S-a uitat ciudat pentru că prietena ta nu trebuia să facă chestia asta, și i-a răspuns că se mai gândește ca să scape de gura ei.
Deci clar nu.