| cristeaalexandra a întrebat:

Astazi eram pe afara prin fata portii si tocmai trecea fostul meu prieten cu fratele lui.S-au oprit la mine, m-au intrebat ce mai fac, ce mai zic.La vreo 5 minute dupa ce a venit la mine isi scoate telefonul si spune"ia sa o sun pe laura"si fratisu il intreaba"cine e laura?"si el spune "o fata de pe mess cu care ma inteleg bine si viitoarea mea prietena"si apoi s-a uitat la minestraight face. Cand am auzit asta nu stiam ce sa mai spunsad.
Eu tot mai sper sa ma impac cu elsad
De ce credeti ca a spus aceste vorbe in fata mea?sad
Oare ar merita sa mai lupt sa ne impacam?sad
Ce sa mai intelegthinkingsad

Răspuns Câştigător
| criskyky99 a răspuns:

A spus asta ca sa vada cum reactionezi, daca iti mai place de el. Din cate ai spus mai sus, cred ca a inventat totul ca sa te faca geloasa, sa crezi ca a trecut mai departe. Dupa parerea mea merita sa lupti pentru el. Succes!

5 răspunsuri:
| Nastia a răspuns:

Ca sa ii arate lu fra-su ca nu ii pasa de tine si te prosteste in fata.I-ai aratat prea mult ca ti la el si se crede sex simbol.

| DeeaMarry a răspuns:

laughing Vai, vai...
Voia sa te faca geloasa, si cred ca a cam reusit.

| Finlandianebuna a răspuns:

A incercat sa te faca geloasa, Iar u cum esti intr-o perioada mei delicate(Adica despartirea)ai reactionat.dar daca inca il Mai iubesti lupta pentru el, dar daca se porta urat cu tine si te injura si te loveste, scapa de el ca de o
Pereche de pantofi vechi

| Above a răspuns:

Trebuia sa-i dai una in gura la fraier laughing)))
si sa-i spui FRAERE astea nu merg la mine chestile astea sa ma faci geloasawinking, si intoarcei gestul cu prima ocazie care o prinziwinking nu mai fiti proaste. FITI RAZBUNATOARE

| Avril01 a răspuns:

A vrut sa vada ce reactie ai tu! Daca nici lui nu ii pasa de tine nu facea gestul asta ca sa te faca geloasa! Prin gelozie iti arati iubirea. Parerea mea e sa incerci sa te impaci cu el si apoi sa vezi cum decurg lucrurile si sa iei cea mai buna decizie. Succes!:*