| cristeamadalina a întrebat:

Astazi eram pe afara si a iesit si fostul meu prieten(noi ne-am despartit aseara)si a venit la mine cu un alt prieten si sa bagat in seama cu mine.Eu eram suparata si el imi spune"numai fi suparata ma, nu trebuie sa fi suparata pentru o simpla despartire"sad. M-am uitat la el si i-am spus"cum sa nu fiu suparata, crezi ca se poate uita totul asa de repede?"si el a spus"nu...". Apoi l-am intrebat daca a tinut la mine si a spus ca da a tinut la minesad. Am fost impreuna 8 luni si el a pus punct pentru ca spunea ca nu suntem potriviti:-

Răspuns Câştigător
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Adica a fost un nimic relatia voastra daca a spus " pentru o simpla despartire"? Sincer, in locul tau l-as injura, nu merita, dupa 8 luni si-a dat seama ca nu va potriviti? Nu merita deloc sa suferi pentru el, incearca sa fii indiferenta cand va intalniti, sa sufere si el putin, asta daca a tinut la tine.

| cristeamadalina explică (pentru Djlsghtnquuw):

Multumesc mult chiar m-ai facut sa imi dau seama ca nu merita deloc sa sufar pentru el, nu se merita nici un pichappytrebuie sa ii arat ca pot merge mai departe si fara elhappy, multumesc inca o data de ajutorkiss

| Djlsghtnquuw a răspuns (pentru cristeamadalina):

Oricand :*

4 răspunsuri:
| Dan_8062 a răspuns:

Poate ca se simte naspa vazandu-te suparata si poate chiar tine la tine daca nu -i place sa te vada suparata

| cristeamadalina explică:

De ce credeti ca mi-a spus sa numai fiu suparata dupa o simpla despartire?sad