| Răuţ_Bogdan_1991 a întrebat:

Astazi,la serviciu,una din colegele mele avea doua muscaturi(niste vanatai),dar in spatele gatului,iar cand statea pe scaun i se vedeau ca niste zgarieturi in prelungirea spatelui spre fese(avea tricoul cam scurt).Din cate stiu,barbatii care se comporta,,salbatic" in pat, nu zgarie straight face. Voi ce credeti...din cate stiu nu are pe nimeni.

10 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Poate are pe cineva si nu stii tu.
In orice caz, a petrecut o noapte pasionala, e evident.
happy

| mona a răspuns:

Asa crezi tu ca nu are pe nimeni...

| Miauti a răspuns:

Poate e varcolac... poti sa o intrebi, in gluma sau in serios... poate ai sansa sa o agati.

| Liquor a răspuns:

Mai... Si barbatii mai zgarie, asa m-am ales cu niste gherute ca de pisicuta pe spate...dar nu erau prelungite..ci doar infipsese minusculozitatile lui de unghiute... Cat despre colega ta... poate s-a batut cu vre-una pe un barbat care ii facuse semne pe gatlaughinglaughinglaughinglaughinglaughing...

| neutrino a răspuns:

Ceea ce stii tu este gresit.

| sofisis a răspuns:

Pai si alta explicatie care ar fi?
Ori are iubita, ori barbatii zgarie...nu?

| Seepty a răspuns:

Poate a facut dragoste cu iubitul/sotul ei. Dupa parerea mea asta ar fi cauza, nu cred ca ar fi batut-o cineva si nu ar reactiona deloc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, poate e pe invers. Sau a stat cu un tip care nu isi prea taie unghiile.

| stark47 a răspuns:

Orizonturile sexuale nu prea exista.nu poti sti daca dansa a facut-o cu un barbat care, bine spui, nu prea are apucaturi de genu, insa o femeie are.+mai stii?! poate sunt si astfel e barbati...idee e ca tipa a avut o noapte salbatica si a iesit in viata tongue happy

| Răuţ_Bogdan_1991 explică:

Nu intelegi, se vedeau unghii infipte mai sus de fese...