| cristeaalexandra a întrebat:

Astazi m-am certat cu fostul meu prieten.A tipat la mine, nu stiu ce a avut de a facut asta.Mi-a vorbit si urat pentru ca spunea ca eu dau numarul lui de telefon la toata lumea si ca il streseaza toti si eu nici macar nu am dat numarul lui la nimeni.Si nu ma crezut si mi-a luat telefonuj din mana si si-a sters numarul lui de telefon.
L-am intrebat de ce a facut asta... si el mi-a spus e mai bine asa, si asa numai are rost sa mai ti numarul meu acolo in telefon...sad.
Chiar nu ma asteptam sa faca asa ceva si mai ales sa nu ma creada si sa zica ca eu dau numarul lui la toti.Plus ca ma si injurat...sad m-a durut mult ca nu ma crezut si ca a tipat la mine si mai ales ca mi-a vorbit urat.
Ar fi bine sa mai vorbesc cu el s-au sa il las in pace?
Eu inca tin la el multsad

Răspuns Câştigător
| izabelaAna a răspuns:

Nu te merita.lasa-l in pace, o sa-si dea seama mai tarziu ca e prost!winking ai grija de tine :*

1 răspuns:
| mona a răspuns:

Lasa-l in pace ca e un nesimtit.cel putin de asta a dat dovada