| Chrisstine a întrebat:

Astazi m-am desp de pr meu deoarece ma mintea incontinuu si tot era cel care era tare-n cleanta...NUMAI SUPORTAM! iar eu am fost singura din relatie care i-a aratat cu adevarat ca il iubeste. si in schimb am primit minciuni si minciuni. dar totusi tin la el si il iubesc ft mlt.sigh ne vedem duminika sa imi dea ceva inapoi.ar trebui sa vb ceva duminika cu el? isi va da seama mai tarziu ce a facut si o sa se intoarka la mine?:-(

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Nu stiu de ce mai simti nevoia sa-l ai inapoi,daca tu ii oferi dragostea ta si el doar minciuna!
Iubeste-te pe tine mai mult si respecta-te. Daca o faci tu, o va face si cel de langa tine!
Daca tu i-ai permis si l-ai iertat mereu "in numele dragostei", el s-a invatat asa.STIE ca orice ar face,tu il vei ierta,probabil in momentul de fata tu plangi si suferi ca v-ati despartit iar lui nici nu-i pasa,nici nu ia in serios faptul ca v-ati despartit!
Cand va veti intalni,te sfatuiesc sa fii rece si indepartata,sa refuzi sa discuti,sa-ti iei ce ai de luat si sa dispari-poate atunci va incepe sa priceapa ca nu-i mai merge.
Si abia pe urma sa speri ca va incepe sa inteleaga ca te-a pierdut intr-adevar.
Ce vei face fara el...,of,stiu cat de greu iti va fi,dar strange din dinti si rabda.
Daca e vreo sansa sa isi dea seama ca a gresit,atunci se va intoarce pocait la picioarele tale,rugandu-te sa-l ierti.
Daca nu, viata merge inainte!
Oricat vei suferi, se va gasi un suflet valoros care sa te iubeasca sincer si langa care sa te simti iubita asa cum meriti.
Sa fii sigura!

1 răspuns:
| InnocentLoovee a răspuns:

Daca te minte si tot el e tare-n clanta atunci eu zic ca nu mai merita iubirea ta. Pur si simplu uita-l, chiar nu mai are rost.probabil o sa fie greu sa-l uiti, stiu cum e, chiar stiu. Dar gandeste-te ca nu meritaoh go on daca asa a fost, asa va fi mereu. Sper ca te-am ajutat;*