| Chrisstine a întrebat:

Astazi m-am desp de pr meu deoarece ma mintea incontinuu si tot era cel care era tare-n cleanta...NUMAI SUPORTAM! iar eu am fost singura din relatie care i-a aratat cu adevarat ca il iubeste. si in schimb am primit minciuni si minciuni. dar totusi tin la el si il iubesc ft mlt. ne vedem duminika sa imi dea ceva inapoi.ar trebui sa vb ceva duminika cu el? isi va da seama mai tarziu ce a facut si o sa se intoarka la mine?:-(

Răspuns Câştigător
| Spinoasa a răspuns:

Uite eu am avut si am o relatie de 2 ani, la inceputul relatiei se comporta ciudat, vb aiurea asta find dupa 5-6 luni de relatie.Pana cand am pus'piciorul in prag' si i-am spus la revedere, si dupa 3 luni s-a intors baiatul frumusel la mine cerandu-mi iertare,eu evisent ca aproape il uitasem pentru ca nu eram atat de indragostita de el,dar am vazut ca tot insista am zis sa incerc si uite ca a trecut un an jumatate si baiatul meu se poarta excelent cu mine, si tine cont ca avem o relatie la distanta, e un dulce.Tot ce trebuie sa faci e sa ii masuri la timp,foarte bine ai facut daca e al tau se intoarce singurwinkingEu zic totusi sa te intalnesti cu el duminica, dar fii atenta si nu te lasa manipulata de vrajelile lui, stii doar cum sunt baietiihappy!

1 răspuns:
| Chrisstine explică:

Pai si ce sa fac duminica.ca,cand o sa il vad imi vine sa il imbratisez si sa il sarut :-(((