| xbox360 a întrebat:

Astazi o sa ma vad cu fosta mea prietena ( ne-am despartit anul trecut ). Nu am mai vorbit de foarte mult timp cu ea decat asa discutii generale gen: ce mai faci? etc. In primul rand vreau sa ii iau ceva si nu stiu ce ( o mica atentie ) in afara de flori? si daca se poate sa imi sugerati un loc dragut de iesit cu prietena in centrul Buc. Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| SimpleIsCool a răspuns:

Salut.
E greu dupa atata timp despartiti sa faci pasul asta,dar e si frumos totodata,pe langa un buchet frumos de flori ai putea sa ii faci o felicitare cu o poza de a vostra persoanliazata pe care sa scrii ceva frumos, si daca stii ce ii place ei cel mai mult, i-ai un parfum de calitate pentru fete, iti recomand Miss Dior, e undeva la 400 lei,sau daca vrei ceva mai ieftin,i-ai ceva care sa simbolizeze ceva pentru voi,o bijuterie sau ceva ce sa insemne ceva,dar felicitarea personalizata cu poza,preferabil cu sticla asa sa fie rama si scris ceva de tine,e important ca e de la tine, nu sunt din Bucuresti dar iti pot sugera cateva locuri superbe din centrul vechi :Biutiful, Bicicleta, Papiota sau Energiea, din ce am vazut sunt niste locuri super si selecte.
Bafta sa ai
O viata frumoasa.
Peace!

| Sfatosul2012 a răspuns:

Ceva care sa va reaminteasca de voi

| vvso a răspuns:

De ce i-ai cumpara ceva din moment ce voi sunteti cel mult amici.
In plus, o data ce v-ati despartit sunt mari sanse ca relatia sa nu mearga in caz ca o reluati.
Nu lua cadouri mega scumpe asa cum a spus SimpleisCool, o simpla floare si simpla iesire in oras cred ca e suficienta.
Eu ca si loc ti-as recomanda: Bohemia Tea House, Journey Pub, Camera din fata, locuri ceva mai retrase unde puteti sa va relaxati.