| anonim_4396 a întrebat:

Ata la barbati se poate rupe in timpul unui act sexual atata timp cat porti prezervativ?

7 răspunsuri:
| AlexanderAdrian a răspuns:

Sunt multi barbati carora nu li se rupe nici o ata, nici cu nici fara prezervativ. Crede-ma daca e sa fie suficient de subtire sa se rupa o sa se rupa daca nu, nu. Cu prezervativ lubrifierea e mai mare si e adevarat ca s-ar putea sa nu se rupa, dar asta depinde de modul cum o faci de cat de stramt e vaginul partenerei. Daca e sa se rupa se poate rupe si de la o masturbare care imita penetrarea.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Da se poate, mai greu dar se poate. Oricum 70% din barbati au ata intacta chiar daca au o viata sexuala foarte activa

| neutrino a răspuns:

Se poate.

| Mussette a răspuns:

Da, sunt sanse.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da.

| Phini a răspuns:

Da, dar depinde si de ata happy daca ii mai elastica e posibil sa nu se rupa chiar daca porti sau nu prezervativ.

| bobo37 a răspuns:

Da