| Mariana155 a întrebat:

De ce s-ar rupe/sparge un prezervativ in timpul actului sexual? Si cate sanse sunt sa se rupa/sparge?

7 răspunsuri:
| Ecea a răspuns:

Foarte multe.
Multe sunt de proasta calitate, dar unele chiar daca se rup contin antispermicizi.
Se rup pentru ca vaginul nu este suficent de umed, sau nu a fost pus bine.

| PetreConstanta a răspuns:

Pune si tu 5 buc sa fii sigur(a)

| BESTNICK a răspuns:

Sfatuieste-ti prietena sa nu mai mance cioburi. succes

| Anaconda_7790 a răspuns:

De ce? din cauza ca este prea intins...si din cauza ca nu e de calitate big grin
sanse? aici nu te pot lamuri laughing...
off:vezi ca sansele sunt egale cu numarul cazurilor favorabile(in cazul tau nefavorabile) supra numar cazurilor posibilebatting eyelashes

| beny_6496 a răspuns:

(pentru ca nu-i bun ia si u durex e cel mai bun til recomand) si sunt multe sanse