| cristian_2492 a întrebat:

ATENTIE! Aseara era prietena mea la mine acasa si a venit langa mine si ne sarutam usor si excintant si vorbeam in sapta cuvinte de dragoste,, ear ea s-a urcat pe mine si mea dat tricoul jos si apoi neam dezbracat coplet si am sarutato pe burtik pe sani pe gat. si am excitato rau si apoi m-am suit pe ea si n-am rezistat. eam introduc penisul in pasarica si am ejacutal in ea. mentionez ca era virgina. ea are 16 ani ear eu 17. jum

Răspuns Câştigător
| claus a răspuns:

Vali, baietas.
prima lectie: te-ai grabit. nu asa se face. nu ai excitat-o rau, ci te-ai incins tu rau.
a doua lectie: ti-ai dat drumu in 10 secunde. dar ea? a avut orgasm? poate singura, in baie dupa ce ai adormit tu.
a treia lectie: de prezervativ ai auzit? iti suna cunoscut? sau iti moare cand ti-l pui? foloseste prietene un prezervativ altfel o sa ai probleme mari in viata. plus sifilis si alte surprize
a patra lectie: daca o parasesti te omor cu mana mea. ai lasat-o bortoasa, ocupa-te de ea. ajut-o sa faca chiuretaj, mergi cu ea la ginecolog. stai cu ea la spital, ajut-o sa treaca peste. nu o lasa singura ca esti un prost daca o faci.
a cincea lectie: masturbeaza-te in baie si da-ti drumu inainte sa vina ea, prostule. dupa aia o sa te tina si pe tine 2 minute.
succesuri!

29 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Asa si care e problema? Daca ai facut-o atunci numai bine asa ai mai descarcat nervii prin sex si esti mai calm.

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Să-ţi trăiască familia proaspăt extinsă.

| Razvan a răspuns:

Am mai zis ca nu vreau sa am fete?worried

| ATHOS a răspuns:

Valicica, tu esti cam laudaros si vrei sa te dai mare.
Atentie, barbatia presupune mult mai mult de atat.
Bafta!

| Ирина19 a răspuns:

Si intrebarea care e? zii sa ia anticonceptionale ca altfel veti avea un bebelus

| AndaWest a răspuns:

Riscul de a fi ramas insarcinata e foarte mare asa ca aveti mare grija, sa ia pilula de a doua zi daca nu a trecut prea mult timp dar nu lasati asa, ca aveti probleme mari

| erik a răspuns:

Daca este la ovulatie sunteti viitori parinti.

| razvan1305 a răspuns:

Felicitari atunci pentru copilasul ce va veni

| secret_2599 a răspuns:

In fiecare zi ma uit pe aici si mor de ras, cu astfel de intrebari formulate aveti sansa sa primiti raspunsuri la fel de cretine. In alta ordine de idei tin sa te felicit pentru copil si astept sa dai un reply cu numele si cu ce s-a intamplat mai departe... (nu de alta chiar sunt curios).

| PяInCєSs a răspuns:

Pai avea 16 sau 13? mai devreme am dat de o intrebare aceas poza acelasi nume erai TU, in care spuneai ca ai facut sex cu o fata de 13 ani si ai ejaculat in ea. crezi ca daca minti te simti mai bine? unii chiar se folosesc de intrebarile de aici si rasp happy

Răspuns utilizator avertizat
| JustMeBăi a răspuns:

In alte intrebari ai zis ca ai 14 ani...thinking

| Molly1 a răspuns:

O sa fii taticccc :X
laughing

| roxydulkica a răspuns:

Sa mearga la doctor

| Ecou a răspuns:

Pun pariu ca te masturbezi in timp ce citesti raspunsurile de la intrebarea asta! copil cu cap de penis rolling on the floor

| JuStKid a răspuns:

Nu vedeti ma orbii ca face urs cu voilaughingce imaginatie are si asta arunca o privire aici o alta intrebare tot d la vali. cum se face ca ai si 13 ani si aici esti baiat d 17laughingvarza: Am 13 ani si sunt cu un baiat de 14 ani,, suntem de un an impreuna si il iubesc mult el ar vrea sa ne incepem vita sexuala., va rig ajutati-ma urgent ce sa afc,, il iubesc foarte mult

| Roberta00 a răspuns:

Vine barzasmug

| Dianka_4924 a răspuns:

Maaai_am avut aceeasi situatie, daca de la contactul sexual nu au trecut 78 de ore du-te la farmacie si ia pastila de a 2-a zi, daca au trecut du-o la ginicolog si vezi care-i treaba. Daca tot ramine gravida sunt pastile speciale de la care pierde copilul insa sper sa nu aveti nevoie de elesadBafta=*

| VeVeriţaa a răspuns:

Şi întrebarea este: Ce nume să-i dăm lui bebe?
Eu nu ştiu ce să zic, dacă v-aţi simţit bine, măcar să nu regretaţi.

| jeleu_3231 a răspuns:

You'll be or a dady or a murderer! straight face
tatic pentru ca esti dus, sau criminal pentru ca tipa o sa avorteze.
Si frate, i-ai introus penisul in,, pasarica"? ma mira ca stii ce e ala penis, puteai sa zici cuculet...

Frate... copiii din ziua de azi rolling eyes

| Dragoosh a răspuns:

Whoo.
o sa ai un copil big grin

| tinkutza_4745 a răspuns:

Wow, felicitari. Sa nu regretati, important ca va fost bine impreuna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Domnul vali felicitari vei fi tatic apropo pilula de a 2 zi te face mare nu pe tine pe ea adica de la 45kg an 2 ani 75kg pastilele nu sunt bune pe parcurs apar complicati ia aminte sunt dr. si stiu din ce oras suntet.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vali spune din ce oras esti poate te ajut sunt eu dr.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Evrik te sustin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai stai stai... tu esti fata sau baiat?! Ei bine daca esti fata esti lezby daca nu...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da...neaparat si urgent trebuie sa inveti sa scrii, sa nu mai mananci litere, sa inveti sa pui o cratima, o virgula...ca altfhel e ghreu phentrhu noi, ca s citim cea ci scriiii u aisea. oRibil!

| deeapa a răspuns:

Tu esti mincinos/oasa ce sti pentru ca aici esti baiat dincolo esti fata de 13 ani

| Vodka a răspuns:

Eu iti spun. bafta, nu stiu ce va urma. Sexul nu este ceva rau, dimpotriva este ceva de bine, daca va iubiti, dar trebuie sa va cam opriti si sa va ganditi " ba e bine ce fac? " ...prezervativele nu's nici scumpe si in 2 minute il cumparai si veneai inapoi. Ar putea aparea o sarcina si nu stiu cu ce ochi vedeti voi asta :-s Bafta