| Dellia14 a întrebat:

Buna TPU am facut petting cu iubitul meu mai sunt virgina?
Adica nu mia introdus penisul lui in vagin doar neam dezbracat si eu am ramas in costum de baie si el in boxerii si ne-am sarutat neam pipait.happy

Răspuns Câştigător
| jaqchirac a răspuns:

Virgina nu mai esti in momentul in care s-a rupt himenul. Daca:

a) Ai himen => esti virgina
b) N-ai himen => nu mai esti virgina

| DNSK a răspuns (pentru jaqchirac):

Iti dau si tie dex-ul?! poate nu se rupe himenul si ea a avut un contact sexual. tot virgina e?! jur, jur ca nu mai pot cu voi.

| AnoOo a răspuns (pentru jaqchirac):

rolling on the floor) "Daca ai himen => esti virgina" rolling on the floor) vreau si eu unu laughing il gasesc la magazin, farmacie ceva?

DNSK bine le zici.

| DNSK a răspuns (pentru AnoOo):

Ma crezi ca nu mai pot?

| jaqchirac a răspuns (pentru DNSK):

Da, tot virgina e. Din punct de vedere medical, in momentul in care nu mai ai himen, ti se sparge naibii scutul, da, nu mai esti virgina. Voi daca imi spuneti raspunsuri din acelea, ca "vai, am facut sex oral, nu mai sunt virgina" sunt niste raspunsuri ipocrite. Nu ma intereseaza pe mine din punct de vedere moral, spiritual s.a.m.d. La fel si definitia din dex este eronata. Spune contact sexual. Contactul sexual este de mai multe feluri, insa nu la toate se poate rupe himenul.

| DNSK a răspuns (pentru jaqchirac):

Adica dex-ul minte. atunci, de fiecare data cand n-am sa inteleg un cuvant vin la tine sa-mi deslusesti tu misterul. lasa dracului sexul oral sau anal, vorbeam strict de cel normal. te rog, pune mana si citeste, baga bine la cap ca esti praf in materie de sex. dai raspunsuri gresite si sunt luate de copiii astia in serios. daca-ti bati joc de tine e ceva, dar nu-ti bate joc si de amaratii astia ce vor raspunsuri

| jaqchirac a răspuns (pentru DNSK):

Zau acum, nu-mi bat joc de nimeni. Tu imi dai definita din dex, care este una de principii morale. Dex-ul din cate am vazut, nu spune nimic de ruperea himenului. Tot ce-ti spun eu, este din punct de vedere medical. Daca tu nu esti in stare din punct de vedere intelectual sa pricepi lucrul asta, nu ma supar pe tine, am vazut destui, dar nu incerca sa pari destept desi nu estiwinking

| DNSK a răspuns (pentru jaqchirac):

Bine, ai castigat, te las in lumea ta, cu unicorni si nori de vata de zahar. am plecat sa beau o bere ca nu are rost sa ma cobor la un astfel de nivel..seara faina

22 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

-daca m-am tinut de mana cu prietenul meu, mai sunt virgina?
-daca prietenul meu m-a atins cu mana pe picior, mai sunt virgina?
-daca am ramas singura 5 min in fata blocului cu prietenul meu, mai sunt virgina?

NU VA MAI SUPORT! NU MAI POT CU VOI!

http://dexonline.ro/definitie/virgina

iti dau dex-ul ca site-urile vad ca te depasesc. de-ar stii mama ta ce faci, ce bataie la fund ti-ar da

| anonim_4396 a răspuns (pentru DNSK):

Bine zis.

Răspuns utilizator avertizat
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună!

Ce legătură are cu actul sexual?

Virgină - Care nu a avut niciodată legături sexuale.

Mai bine te-ai documenta, găseşti articole pe Internet la tot pasul.

Succes!

| h3r a răspuns:

Ești murdară.

| Dellia14 explică (pentru h3r):

De ce?

| Dellia14 explică (pentru h3r):

De ce? in ce sens?

| DNSK a răspuns (pentru h3r):

No' uita-te la astia! da-mi un film bun sa ma car de aici

| h3r a răspuns (pentru DNSK):

Lasă-i în măsa, unu mai prost ca altu.

http://www.trilulilu.ro/video-animatie/tom-si-jerry-40-de-min
Cel mai bun!

| DNSK a răspuns (pentru h3r):

Le-am vazut pe toate (acuma) intr-o zi. mersi fain oricum

| h3r a răspuns (pentru DNSK):

tongue

| grab a răspuns:

Pai inainte de a incepe pettingu ala erai virgina?
Pettingul vostru a presupus si vreun spagat de-al tau?

Asa cum erai inainte de petting, asa esti si acum.
Daca mama ta simte ceva, nu e ceea ce crezi tu! Te lucreaza la psihologie inversa, mai ai pana intelegi tu ce e aia si cum functioneaza!

Bafta!

DNSK, un diazepam, fratica?!

| intelboss a răspuns:

Mai nu faceti misto de fata...app daca nu te superi cati ani ai? ...si normal ca mai este virgina din moment ce nu si-a bagat penisul sau ma rog un obiect in vagin ce voi va dizvirginati daca stati unul langa altul imbracati in autobuz sau in tramvai, fiti seriosi deci posibil sa mai fii vrigina in situatia asta nu mai esti virgina poate din alte chestii cine stie ce ai m-ai facut tu pana acum

| ICHBalexnunu a răspuns:

Da draga esti 100% virgine pana cand nu o vezi bagata si frecata esti virgina!happy