| anonim_4396 a întrebat:

Atentie,de ce cand o fata fie ca mi prietena sau amica,cand are figuri in cap si ma enerveaza mi se face o pofta nebuna sa i.o trag de ciuda fara sa.mi placa de ea,
Subliniez, doar cand ma scoate din minti,
Oare fetele cand le supara baietii ce simt sa faca?

4 răspunsuri:
| Cσcσ a răspuns:

Chiar vrei sa stii ce gandesc fetele atunci cand le supara un baiat? Nu stiu restul, insa eu am o multime de chestii in cap, si nu au legatura cu relatiile sexuale.
Ai vazut vreodata filmul "Buried" sau "Ingropat de viu"?
Asta imi trece mie prin minte. happy

| Dariusbeclean a răspuns (pentru Cσcσ):

Ai face una ca asta? Inseamna ca baietii au suflet mai bun!

| Cσcσ a răspuns (pentru Dariusbeclean):

A, nu, n-as face-o. Nu vreau sa-i am pe constiinta, numai ca la asta ma gandesc in momentele alea.

| Unicornaş a răspuns:

Sa faci ce? :o
Sa le-o tragi in plina strada, daca acolo se intampla actiunea? laughing)))