| mario a întrebat:

Descrieti putin cum ati vrea sa fie prima data cand va incepeti viata sexuala, sau cum a fost, adica atmosfera.cum,unde.de asteahee hee

2 răspunsuri:
| lays a răspuns:

Pai.la mine acasa.Eram cu el de 2 luni, eram virgina, fara vreun gand de genu' asa devreme. M-a condus seara acasa. a plecat, si m-a sunat din statie.ma uitam pe geam la el si i-am zis sa urce sa mai stam o ora doua impreuna.am bagat un film, am inceput sa ne sarutam si hop-top s-a produs nebuniarolling on the floor)). eh, a fost bine.chin,dar bine de totbig grin s-a intamplat cu destul de mult timp in urma si inca mai sunt cu baiatul respectiv:X locuim impreuna...

| roberta23 a răspuns:

Prima data a fost la el acasa, trebuia sa iesim in oras sa ne intalnim cu prietenii dar afara ploua si am decis sa ramanem acasa, stateam in pat, ascultam muzica, ma tinea in brate, muream d dragu lui, am stat de vorba ore in sir, si din vorba in vorba, din sarut in sarut, din mangaiere in mangaiere am ajuns sa facem dragoste(eu pentru prima data) a fost cel mai frumos moment din viata mea.pfff amintiri...