| cosmin986522 a întrebat:

Ati facut sex cu altcineva decat partenerul/a desi erati intr-o relatie?

18 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Relax, ambele sexe au infidelitatea in gene. Trebuie sa ai foarte mari calitati - adica ambii membri ai unui cuplu - ca sa nu se ajunga si acolo.

| RAY a răspuns:

Omul e poligam nu devenim asexuali cand iubim pe cineva, eu personal nu am facut asa ceva ca nu-mi place sa imi bat joc de cineva dar repet omul e poligam asa zis monogamie se demonstreaza a fi doar un mit atat

| corbulalbrosu a răspuns:

Marea majoritate indiferent de sex, atat barbati cat si femei, calca stramb sau cum se zice mai "pe alaturi","pe aratura", de-a lungul vietii. Este in legea firii sa se produca asemenea "derapaje" care in majoritatea cazurilor "nu atenteaza" la stabilitatea familiei.

| CuriousStuff a răspuns:

Nu, nici macar mai putin de atat.

| Nemessys a răspuns:

Mai conteaza cu cine faci? laughing Conteaza ca faci laughing

| Lawliet14 a răspuns:

N-am inselat pe nimeni niciodata si nici nu o sa insel.

| Mussette a răspuns:

Vrei sa faci si tu, desi esti intr-o relatie si nu sti daca e bine?
Daca iti place sa te risti, bafta! Dar sti cu se zice, ca totul se afla la un moment data. Totul, totul nu stiu, ca n-am testat teoria. happy

| cosmin986522 explică (pentru Mussette):

E vorba ca eu cand fac dragoste cu iubitu nu am avut niciodata orgasm, nu stiu de ce dar cand fac cu alt baiat am mereu, adica cu acel baiat ma vad doar pentru sex dar nu tot timpul. nu stiu ce sa fac ca la prietenul meu nu vreau sa renunt

| Mussette a răspuns (pentru cosmin986522):

Ups! Vezi daca cel cu care te vezi doar pentru sex face ceva in plus fata de iubitu tau, sau felu in care te atinge, iti vorbeste etc te face sa ajung la orgasm, incat sa ii sugerezi si iubitului tau sa faca asta. Ai putea sa ii spui ca nu te facae sa ai orgasm, lucru ce cred ca observa si el si sa incercati ceva care sa te ajute, poate nu esti tu asa in lumea ta, incat sa uiti de tot si toate si sa ajungi pana la acel puct maxim. Dar e cam nepplacut sa ai o relatie in care sa vezi ca faci dragoste si nu esti satisfacuta si sa cauti pe altul pentru asta, fiindca timpul trece, relatia devine mai serioasa si dupa cativa ani vei vedea ca apare plictiseala in ceea ce priveste relatia sexuala in cuplu.

| cosmin986522 explică (pentru Mussette):

Nu cred ca face nimic in plus, sa coteze marimea? adica prietenul o are de 13cm si cel cu care ma intalnesc 15, 5cm..nu stiu ce sa mai cred, sa-l pun sa-mi faca oral mai mult timp? ca el face putin si dupa vrea normal

| corbulalbrosu a răspuns (pentru cosmin986522):

Nu este nevoie sa renunti la prietenul tau, puteti ramane impreuna pentru a face alte lucruri minunate impreuna. Doar in momentele in care hormonii te incearca mult prea tare si simti nenoia de a te elibera printrun orgasm GARANTAT sa apelezi la acel barbat care este capabil sa te faca fericita si satisfacuta. Poti fi sigura ca va accepta ori de cate ori ii vei solicita "ajutorul" in mod complet gratuit, dezinteresat si neconditionat. Uneori in viata suntem fortati, nevoiti sa apelam la astfel de compromisuri... obligatorii. Sa ai succes in viata!

| Mussette a răspuns (pentru cosmin986522):

Ai putea sa ii ceri si asta, daca pe tine te face sa te exciti mai usor. Si el ar trebui sa fi mai atent la ceea ce te face sa te exciti si sa te faca sa te simti bine si tu, nu doar sa-si dea drumu si asta e, iar tu sa astepti urmatoarea runda...

| cosmin986522 explică (pentru Mussette):

Te mai intreb un lucru si sper ca ma poti ajuta. prietenul tot imi cere cand ii fac oral sa ejaculeze la mine in gura, sincer nu stiu daca sa accept sau nu, ce ai face in locul meu?

| corbulalbrosu a răspuns (pentru cosmin986522):

Preludiul are o importanta extraordinar de mare in pregatirea unui sex de calitate. Femeia trebuie sa ajunga intr-o stare de relaxare totala si adusa la un nivel de excitatie apropiata de cea necesara producerii orgasmului. Pentru a satisface o fata/femeie nu este neaparat nevoie ca partenerul sa fii dotat cu o "scula" impozanta, acelasi efect il poti obtine folosind corect degetele, buzele si limba uneori ne mai fiind nevoie/fara a mai apela la penis. Sexul de final poate fi de fapt foarte scurt si aproape inutil, un fel de cireasa de pe tort. happy

| Mussette a răspuns (pentru cosmin986522):

De parca il cunosc eu pe prietenu tau sa stiu ce sa-i faci, daca sa accepti sau nu sau daca tie iti place sau nu. rolling on the floor Mai sus te-am sfatuit ceva, caci ceea ce unu face si te excita ai putea cere si celuilalt, fara a tine cont asa mult de cm, ca nu la asta se rezuma totul. Apropo, pe contul tau ba sunt intrebari pune din perspectiva unei fete, ba din perspectiva unui baiat. Totusi esti fata? thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu n-am facut si nici n-as face asta vreodata. Tu probabil ai niste motive pentru care ai vrea sa incerci asta, te sfatuiesc ca mai bine ar fi sa te desparti decat sa inseli!

Răspuns utilizator avertizat
| CrMiron a răspuns:

Daa normal