| anonim_4396 a întrebat:

Ați făcut vreodată sex cu o negresa? Cum vi s-a parut? Cum sunt la pat fata de românce? Dar cu o chinezoaica? Sunt chiar așa strâmte sau?

Răspuns Câştigător
| Mosotti a răspuns:

Sunt la fel toate, ca genetic sunt toate femei, stramte sau largi pot fi la fel, toate.
Depinde.

9 răspunsuri:
| timidu89 a răspuns:

Cu negresa nu. Pe aici nici nu prea exista. Chinezoaicele asa știu ca sunt strâmte. Chinezoaice am mai văzut mai rar. Țigăncile am auzit ca sunt fierbinți jos. Nici asiatica nu am avut.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Cum sunt la pat fata de Românce? Adică, cum este o femeie la pat, cum poate fi?

| mentholinks a răspuns:

N-am facut.

| 77antonia77 a răspuns (pentru Mosotti):

Raspuns mai bun ca asta nu este. Sunt complet de acord.

| ciocanelul69 a răspuns (pentru timidu89):

Deci n-ai *** nimic?!

| ciocanelul69 a răspuns (pentru sadrian46):

Cum esti userul anului bruh?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru ciocanelul69):

Supadeceapa e userul anului nu eu laughing

| timidu89 a răspuns (pentru ciocanelul69):

Ba da. Dar nu negrese sau asiatice?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns (pentru ciocanelul69):

M-au votat userii. Bruh.