| anonim_4396 a întrebat:

Ati facut vreodata sex in spatele discoteci sau in toaleta la scoala?

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Dac-aş fi boschetar, m-ar tenta.

55 răspunsuri:
| Tavy100 a răspuns:

Ce rol are aceasta intrebare?

Alte răspunsuri

Nu este igienic si in primul rand multi te pot vedea dar daca vrei sa incerci nu te opreste nimeni numai parinti!

| dee97 a răspuns:

Eu am facut-o intr-un tico, ohhhhh daaaaaaaaaaa mmmmmmmmmm

| gokart a răspuns:

laughing Mda, este ok in ambele locuri cat timp nu te expui exagerat. Bai...voi faceti sex pe jos de urlati atat de curatenie? Putina deschidere ar fi draguta.Altfel, veti avea vieti foarte plictisitoare.

| Dexter_8386 a răspuns:

Chiar o sa incerc sa vad cum e laughing(LOLrolling on the floor )

| smileyface a răspuns:

Papusel, mai bine pune mana si invata sa scrii, lasa sexul. Tu mai ai de trecut prin scoala, etc. si dupa aia mai vorbim.

| emitza a răspuns:

Nu prea cred copile invata de la altii de la mine de ex.care am 17 ani mai intai terminativa facultatile si scoala ca aveti timp de toate fiti constinciosi sa faci sex nu este o armonie sau ceva fain aveti timp de toate in viata

| cio0fo0lici a răspuns:

TeUbesk, esti tare curios/oasa happy
Banuiesc ca esti fata, nu?

| raluca0306 a răspuns:

Deci clar esti obsedat.ce intrebari ai rolling eyes. Doamne!

| TheNakedRussianThatFoundYouOnTheStreet a răspuns:

Da...inca imi mai amintesc de maicata si toaleta aia jegoasa

| anutzagirl988 a răspuns:

Pai poate ar fi int dar nu am incercat niciodata dar o prietena de-a mea a incercat happymda...

| maya_9227 a răspuns:

laughing u glumesty? sau nu prea day pe acasa syh stay numay pryn club sau dyscoteca?

| Tinka_2754 a răspuns:

Nuuuuu...nici nu ma gindesc la asa ceva,, e scirbos

| paciotti2010 a răspuns:

U esti de la tara cred! Nu se face in spatele discotecii se face in discoteca in toaleta!

Răspuns utilizator avertizat
| Nistorrr a răspuns:

Http://funpress.info/ - Funny videos,Flash games,Jokes,News,Pictures and other stuff ! http://www.youtube.com/MrFunpres !

| myDcg a răspuns:

SIDA si boli de genul acesta apar tocmai din cauze de genul acesta si apoi tragi toata viata si dati vina pe Dumnezeu ca va trimite boli.sex fac doar prostituatele. dragoste se face in cadrul casniciei.si e ceva sfant creat de Dumnezeu, de care noi ne putem bucura.

| Victor_4819 a răspuns:

M-ar tenta... daca as avea ocazia si nu m-ar vedea nimeni... sigur. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu si nici nu vreau

| Artemesia a răspuns:

Tun esti normal/normala? Asa doar, de curiozitate...
Da cati ani ai? Ce fel de intrebare mai e si asta? Pe site-ul asta au acces si copii sub 10 ani.Ar fi trebuit sa pui intrebarea cu 18+, nu crezi? shame on you

| deea_6897 a răspuns:

Nu

| Veysy a răspuns:

E chiar misto in spatele discoteci da in toaleta de la scoala nu e misto sa faci sex. Daca vrei ia si fa tulaughingDa na si in toaleta e interesant. Ceau!

| vlaaddd a răspuns:

Cati 14 ani aveti?

| Berserker a răspuns:

Deci,noi nu facem text, noi ne impreunam, ne contopim...laughing) Trebuie sa asteptam pana la nunta sa facem sex asa ca mai asteapta laughing) Daca te insori la 30 ani,e mai grav, te joci cu Manuela/Manuel. Da ce are in pat sa faci sex? Incearca pe acoperis, in apa Marii Negre (care e foarte curata)