| anonim_4396 a întrebat:

Ati fi împreună cu o fata foarte frumoasa, care mereu e lăudată de lume ca e foarte frumoasa si cuminte, dar are incisivii putin strambi?

Răspuns Câştigător
| GabyT10 a răspuns:

Dantura se poate corecta mergand la stomatolog happy, restul calitatilor conteaza mai mult decat acest mic "defect" (care oricum se poate trata). Fata sigur este inteligenta si nu o sa-si mai faca atatea griji happy.

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu din cauza lipsei de incredere ii ofer ocazia sa se indrepte catre alt individ care crede ca e bun pentru ea

| Violleta2022 a răspuns:

Daca este atat de frumoasa incat sa o laude toata lumea, inseamna ca incisivii ei nu deranjeaza pe nimeni si nici nu o uratesc.
In orice caz, nimeni nu-i perfect si daca atat lucru te deranjeaza la o fata atat de mult incat sa-ti pui o intrebare de acest gen, inseamna ca esti prea arogant sau fraier, ca sa vezi adevarata valoare a fetei.

| relian a răspuns:

Asta e problema? Daca dintii is strambi rau si nu se pot indrepta se scot si se pun altii noi laughing de implanturi nu ai auzit? Pun astia acum implanturi toata gura, de G4 ai auzit? Dar de vazut ai vazut prin poze persoane cu dintii perfecti? Aia sunt de fapt dinti falsi, is 4 implanturi pe care se fixeaza toata dantura de sus sau de jos, dintii facuti din ceramica de calitate zici ca is facuti cu imprimanta la calculator unu si unu la micron asezati laughing

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Doar daca sunt mai strambi ca ai facocerului ma gandesc ceva mai mult de trei secunde.

| Necunoscut112 a răspuns:

Puneţi aparat dentar dacă eşti complexată. Într-un an-doi scapi si ramai foarte frumoasă, cu incisivii drepți.

| Quassaar a răspuns:

Dacă nu zgârie parchetul este ok..nu mă deranjaza?

| ngllllll a răspuns:

Crezi ca dargostea sta in incisivi? Iubirea e ceva mai mult decat niste incisivi, iar cine te iubeste iti va iubi chiar si defectele happy

| Spliffwizard a răspuns:

Asta e o chestie atat de superficiala, daca gasesti un baiat cum se cade, sigur nu se va uita fix la dintii tai strambi laughing))
si daca chiar te deranjeaza, pune ti aparat dentar sau mai bine de atat, treci peste si accepta te asa cum esti

| colaboy1991 a răspuns:

Incearca sa nu o zgarii cu dintii si totul va fi ok. Succes!